Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idegesít a hajam. Mit tudnék...

Idegesít a hajam. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Mindig fel van elől fogva pár tincs, ami előre lóg, hogy ne zavarjon. Lófarokba nem szeretem, mert szerintem nem áll jól, és ha fekszek, akkor nyomja a fejem, és csikolja a nyakam. Ha be van fonva, az úgy OK, de ha már picit is zsíros a hajam, akkor csúnya befonva. Tavaly nyáron volt oldal frufrum, de az is a szemembe volt, és alig vártam, hogy vissza nőjön, vissza nőtt, ugyanúgy zavar. Alváshoz is zavar a hajam, ha ki van engedve, szóval úgy alszom, hogy az a pár tincs fel van fogva. De az a baj, hogy senkinél nem láttam még ilyen hajat, csak kisbabáknál, pálmafa formájában. Néztem már haj ötleteket, de sok macera van mindel, én meg nem tudom megcsinálni a saját hajam. Az anyukám nem engedi levágatni a hajam, és ha meg fel van kontyolva, akkor meg törik a hajam, és az sem túl komfortos nekem. Ha meg mégis rövidre vágatnám a hajam, akkor úgy néznék ki, mint egy kisfiú (főleg, hogy 150 cm sem vagyok...). Ötletem sincs, hogy mit csinálhatnék. Valaki van/volt hasonló helyzetben? (Kérem, ne írjatok bántó, gyűlölködő megjegyzést, elég szomorú vagyok így is a hajam miatt).

2023. jan. 9. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Levágod aztán nem lesz vele utána több gond!
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fordászhoz kérd a segítségét hogy hogyan lehetne elérni hogy ne zavarjon. Magadnak ne kezd el levágni mert abból csak a baj lesz. Addig esetleg pár hullámcsattal félrecsatolhatod
2023. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nullásgép. Nem viccből vagy bántásból írom, hanem komolyan érdemes kipróbálni.
2023. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

A hajráf fonást már próbáltad? Ha még nem keress rá a neten. Könnyen meg tudod magadnak is csinálni. Így elöl nem fog zavarni a többi hajad meg lehet kibontva. Ezzel még aludni is fogsz tudni. De nagyon sokféle fonás van még. Szerintem ne vágasd le rövidre a hajad. Ne csinálj magadból"Pistikét". Egyébként fodrászként mondom.

2023. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia, én szívesen levágom neked, nagyon sok rövid de csajos frizura van ;)
2023. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vágass egy nőies rövid fazont. nekem is rövid és nőies hajviseletem van, nagyon kényelmes és szép :) ha utána megint szeretnél hosszú hajat akkor szebb is lesz ha visszanő.
2023. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!