Körmöst váltsak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje járok a körmösömhöz, de mindig megvágja a bőröm annyira hogy vérzik több ujjamon is és szerintem nem fertőtleníti az eszközöket. Egy régebbi körmösöm újra elkezdett dolgozni és gondolkozok hogy inkább hozzá megyek. Jelenlegi szépen és olcsón dolgozik, jól elbeszélgetünk közben de ez a problémám amit fentebb leírtam. Ti mit tennétek?
2023. jan. 19. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom én az első alkalomnál ott hagytam volna
2023. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
😱😱 Szerintem ez nem is kellene, hogy kérdés legyen..
2023. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. jan. 20. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nagyon béna lehet. Más képzés nélkül, otthoni munka alatt se darabolná be az ujjad.

Menj vissza a régihez, amég nem fertőződik el vagy gyullad be!

2023. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De eddig kb minden körmös véletlen belevágott. Amikor vágja le a bőr akkor túl közel vág meg amikor reszeli akkor is túl közel és hozzáér a bőrömhöz. De nem csak ő hanem a többi is. Szerintem ilyen bárhol előfordul, véletlen eset.
2023. jan. 20. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fordul elő mindenhol. Ha valaki kirak körmös csoportba olyan munkát, ahol látszik, hogy megsértette a bőrt széjjel szedi mindenki.
2023. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!