50 ezerig jó óra?

Figyelt kérdés

Karórát szeretnék vásárolni, alkalmi használatra (havi 3-4 alkalom), ruhakiegészítőként. Árban max 50 ezret akarok rászánni, többet nem! Ebben az árkategóriában nagyrészt csak a divatmárkákat találram, pl. Boss, Tommy Hilfiger, Armany stb. Ezekről sok rosszat olvastam, hogy filléres kínai vackok valójàban. Igaz ez? Ebben az árkategóriában nincs minőségibb márka? Vagy erre a havi pár alkalomra ezek is megteszik?


25/F



2023. jan. 27. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Vegyél mondjuk egy ilyet.


[link]

2023. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit van budget felett:

[link]

Amúgy bármelyik Citizen,Casio esetleg még Lorus.

2023. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez se rossz:

[link]

2023. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért sok korrekt óra kapható.

40 és 50 ezer közötti férfi órára szűrve:

[link]

De nézelődj a Timestore, Timecenter oldalakon is.


Vagy itt van ez a kis csinos:

[link]

2023. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jan. 27. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne divatórát vegyél, hanem valódi óragyártó által gyártott órát! A japánoknak van a legjobb ár-érték arányuk: Casio, Citizen, Seiko, illetve a Seiko almárkái, a Lorus és a Pulsar ajánlott, ha kvarc vagy napelemes órákban gondolkodsz. Orient vagy Seiko pedig, ha automatában. Ha kisebb a büdzsé, akkor még a Q&Q egy egész jó márka (A Citizen almárkája). Arra figyelj, hogy nemesacél tokja legyen, bár ez ebben az árkategóriában már alap.
2023. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha svájciban gondolkodsz, akkor a kvarc a járható út: vannak olcsóbb svájci kvarcok is, amelyek minőségiek és elegánsak, csak kisebb presztízsű márkáktól vannak. Ilyen a Roamer és az Atlantic.


[link]

2023. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző kettő voltam: ha budapesti vagy, érdemes elmenni a Tutuórához a Westendbe vagy az Árkádba. Tudtommal ott van egy elég jó választék japán órákból és egyes svájci márkákból (Roamer, Doxa). Meg pl. a Westendben közvetlenül a Tutu mellett van egy másik órakereskedés, ahol rengeteg Casio van. Online is jó nézegetni őket, de élőben mégjobb :)
2023. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Voltam a voltam a Westendbe, sajna ami tetszik mind 50 felett volt, és tényleg nem akarok többet rászánni alkalmi használat végett. Szóval még nézelődök. :)
2023. febr. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!