Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok melyik fehérnemű márka...

Lányok melyik fehérnemű márka tangáját szeretitek a legjobban és miért ?(ajándékba lenne ) Guess, Tommy Hilfiger vagy Calvin Klein.

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok

2023. jan. 30. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül mindegyik prémium, azaz jó minőségű anyagokból vannak. Ettől függetlenül nem javaslom a bugyit ajándékba, mert elég kényes dolog. Kicsi az esélye, hogy pont olyan fazont találj, ami kényelmes lesz.
2023. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ne vegyél semmit.
2023. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Intimissimi. CK van, melltartók is, bugyik is. A melltartók szuperek. A bugyik nem jók. Valahogy a szokásos, megszokott fazonok ebből nem olyanok, mindenhogy kényelmetlen.

Én se vennék ajándékba, csak ha nagyon nagyon ismered a másikat.

És nem hétköznapi darabot, hanem valami csinosat. Akkor talán nem is baj, ha nem tökéletesen kényelmes, ha csak otthonra húzza fel pár percre. :D

2023. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A márka igazából másodlagos, az anyag összetételt, fazont és minőséget szoktam nézni.



Ami nekem inkább sílusom az ilyen "villantósabb" bugyikból meg szettekből, az az Ann Summers, Freya, Victoria's Secret, Pour Moi, de van néha, hogy meglátok egy-két noname darabot online és az is megtetszik.


Hétköznapra, meg ilyen menstruálós bugyinak meg általában egyszerű, fekete pamut darabokat veszek, nem tangát hanem franciát, általában teszkóból, H&Mből...



"Lányok...kort és nemet írjatok" ezen behaltam, reggel van még?



32 / N

2023. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es köszi

Igen, kicsit reggel volt

2023. jan. 30. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Semelyiket, nem vagyok márkab@zi plázapics@.
2023. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél, amilyet amúgy is hord.
2023. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Calvin Clain
2023. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A csipkével vigyázz, mert ha túl nagy lukú, bele tud akadni az ember kisajka, és az baromi kellemetlen
2023. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább ajándékutalványt adj neki.
2023. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!