Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig szépek a nők? És hány évesen a legszebbek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 31. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Amint feltűnt Alekosz a videóban, minden létjogusultsága elveszett.
2023. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

🤣 bocsi, csak megláttam ezt a videót, és gondoltam az ő véleményére nem adok,

A tietekre vagyok inkább kíváncsi 🙂

2023. jan. 31. 23:29
 3/13 anonim válasza:
87%
szerintem minden életkorban tudnak szépek lenni
2023. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én olyan 36-37 éves koromig néztem ki jól, most 39 vagyok és elhányom magam, ha a tükörbe nézek.
2023. febr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A 25-40-től fölfele szép, és kb. 55-60-tól már nem, de személytől függ ez is.
2023. febr. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nagyon egyéni adottság kérdése.


Ismerek 40-es nőt is, aki szép, meg 25-öst is, akitől hányok.

2023. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%
Egy francia filozófus szerint a nők 16 évesen a legszebbek, de akkor is csak 3 napig.
2023. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
76%
Minden nő szép.Ha más nem a belső tulajdonságok miatt.
2023. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem minden életkorban tudnak szépek lenni. Csak nyilván egy 55 évest ne akarj egy 25 éveshez hasonlítani szépségben. Nyilván idővel az emberen az öregedés jelei megmutatkoznak, amivel nincs semmi baj. Ettől még szerintem mindenki lehet szép a saját korcsoportjában, még akkor is, ha már nem olyan fiatal az ember. De amúgy arra a kérdésre a válasz, hogy hány évesen a legszebbek... szerintem erre elég nehéz választ adni, mert tényleg egyéni adottság kérdése is.
2023. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
45%

Szerintem nőtől függ. Minél kiegyensúlyozottabb és önazonosabb egy nő, annál szebb, mert a belső béke, lelki egyensúly kiül a külsőre is, ez pedig inkább jellemzőbb a 30/40+ os nőkre, ill. még idősebbekre.

Nyilván hülyeség két totál más korban lévő nőt összehasonlítani, pláne a szépségideál alapján, mert akkor úgyis a simább bőrű, dúsabb ajkú, stb fog nyerni.

Ha a szépséget nem vesszük ennyire társadalmilag behatárolt, konkrét méreteket és bőrszíneket, akármiket tartalmazó kategóriának, akkor bizony rengeteg nagyon szép nő van.

Én pl. most 31 évesen szebbnek látom magam, mint 21 évesen.


Most ismert embereket figyelembe véve pl. Meryl Streep is gyönyörű 70 évesen, vagy Jane Fonda 85 évesen vagy Drew Berrymore közel 50 évesen, meg Selena Gomez is 30 évesen, de nyilván nem lehet meg nem is kell őket egymáshoz hasonlítani, lehet az egyik szép anélkül, hogy a másik csúnyább lenne.

2023. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!