Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általánosságban Nyugat vagy...

Általánosságban Nyugat vagy Kelet-Európában szebbek a nők? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak szép meg ronda nők mindenhol, de a nagy számok törvényei alapján a legtöbb ember bizony átlagos genetikával indul.


Aztán erre jön rá egy csomó tényező, stressz, étrend, arcápolási és szépségápolási rutin, egyéb kezelések.



Szóval szerintem olyan 35-40 alatt kb az átlag egyforma, aztán nagyon durván kezd látszani sokakon az élet. De ez külföldön is igaz, nyugaton is vannak ám láncdohányos, drogos, gyorskaján élő stresszes nők, akik szétcsúsznak egy idő után.


Ha meg annyi pénzem lenne rá, nekem is biztos szabnának helyes kis új pofit mint Bella Hadidnak.

2023. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kelet.
2023. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt is-, ott is vannak szépek
2023. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keleten kicsit szebbek a nők, jobb az alkatuk, de sokkal erősebb az önpusztító élet, 50-60 évesen sokkal jobb állapotban vannak nyugaton az emberek.
2023. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. délen. Spanyolok, olaszok. Meg a Közel-keleten, arab, török. És pl a cigány nők között is sok a nagyon szép.
2023. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!