Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék hatékony módon 3-4...

Szeretnék hatékony módon 3-4 hónap alatt fogyni/formálódni Tanácsokat kérnék!?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem véglegesen, hogy javítani és fejlődni szeretnék. A kinézetemmel egy kicsit sem vagyok elégedett. Striás a combom és nagy, a hasam pufi. Pattanásos, bőrhibás vagyok. És hajlamos vagyok elhanyagolni magam és ápolatlan lenni. Hasznos tippeket és tanácsokat szeretnék kérni.

2 dolog, amihez nem szeretnék folyamodni: diéta és szakember. Egyedül akarom megoldani, de tapasztalatból eredő tanácsok mindig jól jönnek.

Köszönöm:)



2023. febr. 12. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Fogyni csak kalóriadeficittel lehet, tehát kevesebb kalóriát viszel, mint amennyit elégetsz. Egyél napi 2000 kalóriát egészséges összetevőkből.

Fogj hozzá rendszeresen mozogni. Végezz súlyzós edzéseket is.


Mellőzd az ételnek és ialnak nem minősíthető vackokat, hisz az vagy, amit megeszel.


Mellőzd a mesterséges kemikáliákat.


Igyál napi minimum 2 liter vizet, hogy a szervezetedet átmosasd és tisztuljon.

2023. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!