Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női nemi szervet borotvával...

Női nemi szervet borotvával hogy lehet úgy szőrteleníteni, hogy ne viszkessen a szőrszálak visszanövése és ne is pattogjon ki?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy. Vágd rövidre.
2023. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én ezer éve borotválkozás után hintőporozok a kényesebb területekre meg kenek neogranormon kenőcsöt, azòta nem pattogok ki és nincs viszketés sem.
2023. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 mivel és milyen rövidre?
2023. febr. 19. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Zuhanyzás legvégén borotváld, amikor már a melegtől kitágultak a pórusaid. Előtte használj valami testradírt a területen. Erős borotvát használj, nekem nőiből csak a Venus Riviera meg a BIC Miss Soleil vált be, vagy bármelyik férfi gilette borotva. Először szőrnövekedéssel megegyezően húzd, majd utána ellentétesen. Törölközés után hidratáld, lehetőleg valami bőrbarátabb termékkel ne a legparfümösebb testápolóddal mert az illatanyagok is irritálhatják. Nekem ez vált be, én így nem pattogok ki és nem viszketek, szőrbenövésem sincs sose.
2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%
Menj el gyantáztatni. Fájdalmasabb de megéri én már évek óta gyantáztatom.
2023. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
3%
Sehogy.
2023. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Borotvából gillette cserélhető fejeset ajánlok (3 vagy 4 pengés).

Fürödj meg, egy kis testradír (de csak finoman!), aztán valami normálisabb borotvahabbal borotválkozz (szerintem a gillette gél a legjobb).

Én amikor még borotválkoztam rögtön utána nem tettem rá semmit, de minden nap bekentem magam testápolóval és az némileg használt. Amikor hagytam kiszáradni a bőröm, akkor nagyon viszketett, főleg a lábam.

Erős a szőrzetem, többé-kevésbé mindig kipattogtam a borotvától, hiába kezelgettem. Évekkel ezelőtt bevállaltam a lézeres kezelést, drága volt, sírtam a fizetésnél, de minden pénzt megért, gyakorlatilag eltűnt rólam a szőr. Mintha nem is lett volna.

2023. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!