Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinted-en ha nem olyan a ruha...

Vinted-en ha nem olyan a ruha állapota mint ahogy a leírásban szerepelt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most egyszerre két rendeléssel is így jártam, hogy "Új, címke nélküli"-ként volt meghirdetve a termék és a képeken nem is látszott, hogy baja lenne a ruháknak. Még külön a leírásba is odaírták az eladók hogy, új és csak le lett címkézve...Miután megkaptam pedig látom, hogy nagyon is használtak, itt-ott bolyhos, a cipzárnál a varrás felválva stb. Más is járt már így?

2023. febr. 25. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálathoz kell fordulni. Még nem csináltam, de ha belemész a chatbe eladóval, jobb oldalt felül van egy i, és ott lehet elvileg a visszatérítést kezdeményezni. Azt nem tudom mit kell megadni de biztos egyértelmű lesz. És addig véletlenül se értékeld mert akkor már nem fogod tudni kérni a refundot. Amúgy érdemes közeli képet kérni a ruha anyagáról mert sajnos a bolyhosság sokszor nem látszik azon a fotón amin az egész ruha rajta van
2023. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
i-> aztán Segítség* ez lemaradt
2023. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. márc. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!