Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit ér az arany nyakláncom?

Mennyit ér az arany nyakláncom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom hogy hány karátos mert nem én vettem ha nem kaptam csak nehéz helyzetbe kerültem ezért zalogba szeretném rakni pár napra. Illetve nincs hozzá semilyen papírom

2023. febr. 26. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Beugrasz egy ékszerészhez és némi forintért megnézeted. Akkor nem égsz a zaciban, ha gyengécske arany a láncod.
2023. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KB mennyi megnézetni?
2023. febr. 26. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele szarakodni.

Beviszed a zálogba és ott meg fogják nézni ingyen.Amúgy is meg fogják nézni, mert találomra, bemondásra úgy sem vesznek be minden szart, ha nincs róla eredeti tanúsítvány.


Attól függ mennyit ér, hogy hány karátos és hány gramm a nyaklánc.Emellett függ a törtarany aznapi árfolyamától is.

2023. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!