Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több kis parfümöt használni?

Több kis parfümöt használni?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy nagyon hamar ráunok egy illatra, a parfümjeimre.

Sajnos azt nem tehetem meg,hogy minden kedvenc parfümömből egy teljes kiszerelést tartsak itthon. (Armani, yves, Lacoste, stb)

Arra gondoltam,hogy mindegyikből beszerzek egy 30ml-es kiszerelést, az nem annyira vészes árban és mindig azt fújom amihez aznap kedvem van,váltogatva.

ez jó taktika lehet? Megéri?



2023. márc. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 100ml-eseket veszek. Olcsóbban kijön. Romlani nem romlik. Ha meg az egyikre végképp ráunok van pár kamasz a családban aki vidáman használja a 40-50 ezres levetett parfümeimet.
2023. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy harminc, amiket váltogatva használok. Igazából hátránya nincs a dolognak, miért ne lehetne így csinálni?
2023. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban megéri árban a nagyobb kiszerelés, de ha tudod, hogy évek alatt se használnád el őket, akkor igen, még mindig jobban jársz, ha inkább kisebbeket veszel.
2023. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, én is így csinálom. Sok 15-30 millisem van.
2023. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb illatom nekem is 30 ml-es. Ez a kiszerelés gyorsan fogy, így könnyű elhasználni szavatosság előtt.

A parfüm nálam olyan, mint egy “ruha”, amit szeretek az alkalomnak és a hangulatomnak megfelelően váltogatni.

Én csak a kedvenceimből veszek nagyobb kiszerelést (vagy abból, amiből csak 75-100 millis van, vagy ritka darab). Ami tényleg annyira elrabolta a szívemet, már signature-nek minősül nálam, és nem csak egy impulzus a megvásárlása. Persze, volt már olyan, hogy először megvettem 30 ml-esben, és miután elhasználtam, vettem belőle 100 millist, mert annyira megszerettem.

2023. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!