Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy az eltérés a 39 és a...

Nagy az eltérés a 39 és a 39.5-ös cipő között?

Figyelt kérdés
Női méretben 39-es a méretem azonban férfi cipőt szeretnék rendelni ami csak 39.5-ösben van, nagy lenne az a méret?:/

#méret #cipő #Converse #Méretezéa
2023. márc. 13. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eltérés még beleférhet. Nekem alapból van 37-39-ig minden méret, hiszen a különböző márkák, fazonok között is simán lehet ennyi különbség. Megrendelném, aztán ha nem jó, max visszaküldöd.
2023. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az adott cipőtől függ. Nincs oda írva centiméterben?

Nekem 37,5 a méretem. Sok cipőből nincs feles méret. A 37-es kicsi, belemegy simán a lábam, de szorít. A 38-asból kilépek, ha olyan típus, ami bebújós, meg lötyög benne a lábam.

Úgyhogy nagyon számít a fél szám is.

A férfi cipő meg gondolom bővebb is. Biztosan nagy lesz.

2023. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ilyen, hogy "39-es a meretem", es az mindig jo. Cipotipusonkent valtozik, szamok alapjan nem lehet ertelmeset valaszolni, fel kell probalni.
2023. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Nincs nagy különbség.
2023. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig 38,5 cipőt veszek, az kényelmes, vagy 39-est. 38-as már kicsi rám, szorít. Szóval van különbség.
2023. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!