Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Esküvői vendégként nem túlzás...

Esküvői vendégként nem túlzás aznap fodrászhoz és sminkeshez menni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Túlzás elmenni vagy nem?
2023. márc. 24. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Túlzás
2023. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Ha valaki úgy érzi jól magát, menjen.
2023. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illetö így érzi jól magát, miért lenne túlzás?

Vannak, akik otthon nem tudják a hajukat meg a sminket rendesen megcsinálni, egy szakembernek meg ez a dolga.

2023. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem túlzás, ha nem szárnyalod túl a menyasszonyt.
2023. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sminkelni, max a szempillaspirál megy. Ha szeretnék nem bohóc lenni, akkor segítség kell.

A hajamat még csak csak feltűzöm. És egy esküvő olyan esemény, ahol illik valahogy kinézni

2023. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szoktam fodrászhoz menni aznap, sminkeshez csak azért nem, mert azt meg tudom magamnak csinálni. A körmös időpontot is úgy szoktam belőni, hogy nagyjából előtte menjek. Nem hinném, hogy túlzás.
2023. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember amúgy is jár fodrászhoz, ha van valami esemény ahol fotóznak, azért csak úgy időzítem, hogy aznapra szép legyen.


Sminkes meg ezért van, tud úgy dolgozni, hogy kamerán is szép legyen a dolog, meg rajtad is maradjon. Ennyit szerintem megér.

2023. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Lehet visszafogottabb frizurát és sminket is csináltatni. Ha valakinek nem megy jól a sminkelés és az alkalmi frizurák, akkor miért lenne gáz, ha inkább megcsináltatja, minthogy otthon szerencsétlenkedjen?
2023. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki úgy érzi jól magát, akkor csinálja. Tényleg lehet visszafogottabb frizurát és sminket is csináltatni, szóval nem csak arról van szó, hogy az ember azért megy fodrászhoz meg sminkeshez, mert túl akarja szárnyalni a menyasszonyt. Én pl. nem vagyok fodrászhoz járós alapból, szóval csak egy esküvő miatt nem fogok elmenni, hanem itthon megcsinálom magamnak. Viszont sokan alapból rendszeresen járnak fodrászhoz, szóval ők max. úgy időzítik, hogy pont az esküvőre legyen szépen megcsinálva hajuk, ami szerintem nem fura.
2023. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem nem, de én férfiként nem mennék.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!