Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmöt tud csinálni a...

Műkörmöt tud csinálni a műkörmös nagyon pici, lerágott körmökre is? Vagy elküld?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon picik az ujjaim, és a körmeim is.

És rágom, nagyon.


2023. márc. 25. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Körmöt tud rá csináltatni, inkább a tartósságát lehetne megkérdőjelezni.
2023. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tövig van rágva akkor nem tud mire megfelelő alapot csinálni vagy,ha nagyon nehezen sikerül akkor nem lesz tartós.Inkább ne rágd a körmöd és akkor lehet műkörmöd is.
2023. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit jelent az a nagyon pici, nekem van egy sérült körmöm ami nem akar megnőni mindig letörik, az egyik hölgy úgy oldotta meg, hogy rakott rá egy pici zselét és az alá rakta a matricát és építette tovább. Plusz! Van az az újabb módszer, az a lenyomós, hátha itt tudja valaki a hivatalos nevét, mikor van egy tip, annak az aljára rányomkodják a polygelt és rányomja a körömre. Vagy a körömre teszi a gelt és azon nyomja szét, ha nagyon ügyes. Ecsettel csak a végét kell utána eligazgatni. Azzal sima ügy szerintem. De nyugodtan kérdezd meg előbb.
2023. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó körmös tud rá építeni, akkor is ha szinte semmi nincs a körmödből és tartós is. De mindenképp szólj neki előre, hogy mi a helyzet, hogy úgy készüljön!! És igen, olyan is van, főleg aki kezdő, aki nem vállal el ilyen építést.
2023. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megoldja! Menj el!!
2023. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem értem miért kellett lepontozni, egy körmös nem varázsló, hogy a sz*rból várat építsen, fel tudja helyezni a műkörmöt, de ha az alatta lévő köröm annyira gyenge, akkor körmöstől, alapanyagoktól függetlenül nem fog sokáig fent maradni.
2023. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!