Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfi parfümöt vegyek...

Milyen férfi parfümöt vegyek ami tartós ?

Figyelt kérdés

Parfümöt szeretnék vásárolni max 10 ezer forintig. Olyant szeretnék amit messziről is lehet érezni és nem csak 1-2 órán keresztül. És nem szeretnék olyant ami erős. Mit ajánlanátok ebben az árkategóriában?



Ezt találtam jelenleg erről mi a véleményetek:


[link]



2023. márc. 31. 01:07
 1/8 anonim válasza:
94%
Én a bruno banani Magic Man -t ajnálom, édes illata van és eléggé tartós még a nyári melegben is. Van őszi kollekciója is ami télen is megállja a helyét. Ha tartós parfümöt akarsz azt kell nézni, hogy az összetevői milyen arányban lettek alkohollal keverve. Minnél magasabb egy parfüm alkohol tartalmaz annál jobban párolog. :)
2023. márc. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nőként mondom, hogy ha már olyat akarsz, ami csíkot húz maga után, akkor legalább ne fűszeres-fás undorító kanszagút vegyél. Azoktól nincs rosszabb, hányingerkeltőbb, és akik csíkot húznak, valahogy mindig ezeket az illattípusokat találják meg. Keres inkább vizes, citrusos, esetleg zöld illatjegyeket tartalmazó parfümöt, "friss illatokat", mert azt nem nehéz elviselni, és van közülük ami kifejezetten jó illatú.
2023. márc. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nő tanácsolja ezt, mikor bűzlenek a tömegközlekedési járműveken, és forog a gyomrom tőlük :-D
2023. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
3-as Nem tanultál semmit az álalánosításról?
2023. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt írom, amit tapasztalok, ha bűzlenek, akkor bizony bűzlenek. Nem tudom itt most neked kiemelni Klárit vagy Melindát, meg a jóisten se tudja kit. Rohadt bűdösek, annyi szent.
2023. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

5 Nem Klárit, meg Melindát, hanem engem, mint kommentelőt, és normális tanácsot adót vettél velük egy kalap alá!!

Sem tömegközlekedést nem használok, sem ilyen a Good Girl-Black Opium-La Vie Est Belle típusú büdös szarokat nem fújom magamra, amit manapság minden egyes "egyéniség" használ...

2023. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Elsőhöz csatlakozom. Az a kedvenc férfi illatom, nagyon szexi 😊 De eltúlozva az is kellemetlen, mint minden olyan illat, amit méterekről érezni; ebben meg a 2.-nak van igaza.
2023. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Amilyen neked jól áll.
2023. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!