Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik, ha Vinted-en a...

Mi történik, ha Vinted-en a vevő a csomag kézhezvétele után 2 nappal sem jelez vissza semmit?

Figyelt kérdés

Ugye aki használta már a Vinted-et az tudja, hogy ha a vevő megkapja a csomagját 2 nap áll a rendelkezésére visszajelezni, hogy minden rendben volt, vagy probléma akadt. Ha probléma akadt és az megoldódott, vagy alapból minden rendben volt, a függőben lévő egyenlegről megérkezik a pénz a rendelkezésre álló egyenlegre, amit ki tudok utalni a saját bankszámlámra.

Viszont mi történik olyankor, ha a vevő semmit nem jelez vissza, x idő után akkor is megkapom a pénzt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#visszajelzés #Vinted #függőbenlévőegyenleg #rendelkezésreállóegyenleg
2023. ápr. 1. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem se jelzett még vissza. Azt írja a Vinted, hogy ha nem jelez vissza 2 napon belul, akkor automatikusan megkapom az összeget aprilis otodikeig 23:41-ig.
2023. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem mibe telne visszajelezni, amikor normális a termék , amit feladtam neki vicc áron. Annyit megtehetne, hogy visszajelez , hogy gyorsabban nalam legyen a pénz és megnyugodjak.
2023. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!