Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL szőrtelenítőt lehet...

IPL szőrtelenítőt lehet használni "ott lent", a bikinivonalon túl?

Figyelt kérdés
A teljes lenti részre gondolok, mindenhol ahol borotválná az ember.

2023. ápr. 6. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen olyan szőrtelenítési módszer, amely után nem fordul elő szőrbenövés, az az IPL-el vagy lézerrel történő szőrtelenítés, ezért akinél gyakran fordul elő szőrtüszőgyulladás vagy szőrbenövés a szőrtelenített területen, kifejezetten ajánlott ezen módszerek választása. Az IPL és lézeres szőrtelenítés előnye a szőrbenövés megakadályozásán felül, hogy évekre megoldhatja a szőrtelenítés kérdését. Hátránya, hogy ez sem tartozik a fájdalmatlan beavatkozások közé, általában 4-6 alkalommal ismételni kell és szakember közreműködését igényli. Az IPL és lézeres szőrtelenítés előtt konzultálni kell a szedett gyógyszerekről, bőrtípusról, egyes betegségekről, melyek mellett nem vagy csak fokozott óvatossággal végezhetők el ezen szőrtelenítési módszerek. Az IPL és lézeres szőrtelenítés előtt és utána hetekig kerülni kell az UV-sugárzást (szolárium/napozás), mert bepigmentálódhat a terület az arra érzékeny egyéneken.
2023. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vénuszdombon minden további nélkül lehet, semmi különbséget nem éreztem pl. a hasamhoz képest. Az ajkak környékén szokott érzékeny lenni, de ott meg egyszerűen lejjebb veszem a fokozatot.


Igen, szolizni egyáltalán nem ajánlott az ipl mellett.

2023. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qborka ***** válasza:
100%
Nekem a vénuszdombon majdnem kiírtotta,a szeméremajkaknál pedig elvéknyította a szőrzetet. Talán 7 alkalommal voltam,az utolsó kb 2 évvel ezelőtt volt. Azóta kb 1,5 havonta gyantáztatom a maradékot. 43 éves vagyok.
2023. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kikértem bőrgyógyász tanácsát, azt mondta, hogy az otthoni IPL gépeket lehet “bárhol” használni. Minden gond nélkül alkalmazom teljes intim területen is.
2023. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qborka ***** válasza:
Kedves 4/4! Milyen típusú az otthoni géped?
2023. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Braun Silk Expert pro 5-ös gépem van :)
2023. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg philips lumea.
2023. máj. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!