Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik,hogy az IPL szőrtelení...

Létezik,hogy az IPL szőrtelenítés nem használ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég rég óta vettem egy IPL szőrtelenítő gépet. Már 5-6 hete csinálom a szőrtelenítés az államon és a tokámon, de nem veszek észre változást. A szőrt előtte leborotválom és utána kezelem.



2023. ápr. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sötét színű bőr és világos szőrnél nem hatásos. Ezeket leszámítva lehetetlen, hogy ne mükődjön. Én oktòber òta használom és nagyon hatásosnak bizonyult.
2023. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen márkát vettél amùgy?
2023. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

5-6 hét kevés.

Én lassan 9 honapja használok ipl gépet és egyelőre csak lassabban nő a szőr. Jóval lassabban mint egyébként szokott.

2023. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét után kezdett el hatni.
2023. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Az én szőrzetem teljesen fekete, már az első kezelés után a fele nem nőtt vissza, de például egyik barátnőm világos barna, neki csak a hónalj és az intim rész ritkult meg, a lábán semmilyen hatása nem volt a gépnek. Ott túl világos volt a szőrzete.


A gépet 2 hétnél gyakrabban felesleges használni, a nyugalmi állapotban lévő szőrre ugyancsak nem hat.


Megjegyzem, otthoni géppel sose leszel teljesen szőrtelen, de a jelentős része eltűnik, ami marad az pedig nagyon gyenge lesz.

2023. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam sem hatott, pedig sötét a szőröm, világos a hajat és drága volt a gép is. Utána elmentem kozmetikushoz, kb. annyit ért, mint egy sima gyanta, 1 hónap után visszajöttek a szőrszálak. Ezután elmentem orvosi lézerkezelésre, az már sokkal hatásosabb, igaz fájdalmas és évente párszor azt is frissíteni kell.
2023. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Braun Silk-expert Pro 5 PL5137 gépem van.

Sötét szőröm van és világos bőröm.

2023. ápr. 9. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Az álladon a pihével nem is fog semmit csinálni. Olyan helyen próbáld ki, ahol erős és sötét.
2023. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz járok, majd most lesz az 5. alkalom. Egy ideig úgy tűnt, hogy hat, de most lefotóztam és pontosan ugyan olyan az arcom, mint mikor elkezdtem. Itthoni gépem is van, azzal csak annyit értem el, hogy nem kellett minden nap borotválkozni, elég volt 2-3 naponta.

Világos bőr, sötét erős szőrszálakkal.

Nagyon csalódott vagyok.

2023. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!