Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek-e modell, ha végeztek...

Lehetek-e modell, ha végeztek rajtam plasztikai műtétet?

Figyelt kérdés

levettek rólam pár anyajegyet és a hegek halványan,de látszanak, valamint volt egy orrműtétem is.

176 cm / 47 kg


2010. okt. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetsz
2010. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz!

Viszont szedj fel magadra pár kilót, mert gondolom úgy nézel ki mint egy csontváz! És ezt nem rosszindulatból mondom.

2010. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pfffffffff rádférne vagy 15 kilo +o(
2010. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ppppfff utolsó te biztos valami elhízott tehén vagy :D

Mo-on minden 3. ember el van hízva, bocs,hogy én ehetek akármennyit,rám nem jön fel semmi :)

2010. okt. 8. 23:20
 5/8 anonim válasza:

Ennyi kilóval abszolút modellalkat vagy. :)

Egyébként, te láttál olyan modellt, akin még nem végeztek műtétet? ;)

2010. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÉN ezt olvastam:

Nézd meg az utolso kérdést:

[link]


"Belefér egy modellnél a plasztikai műtét? Talál egy olyan modell munkát, aki befeküdt a kés alá?


Talál, ha nem nagyon látszik a beavatkozás. Vannak páran, akik megcsináltatták a mellüket, stb., de mondjuk arcplasztika nem fér bele. Az orrműtétek mindig meglátszanak. Én ódzkodom ettől az egésztől. Szerencsére semmi műtétre nincs különösebb szükségem, mellem is van, szám is van, jó az úgy. Akinek nem tetszik, ne dolgozzon velem."

2010. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
176 cm-rel 47 kg??? Inkább egyél valamit.:D am. szerintem mehetsz
2010. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és úgy is ,hogy van egy 10 centis heg a combomon ? :O
2010. okt. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!