Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok férfi parfümöt?

Ajánlanátok férfi parfümöt?

Figyelt kérdés

Sosem használtam parfümöt, viszont kedvem lenne kipróbálni. Ajánlanátok nem túl erős vagy tolakodó parfümöt ami tartós is?

Nem szeretném hogy óriási illatfelhő legyen körülöttem, inkább csak ha valaki közel van hozzám, akkor érezze.

Nem hátrány, ha lányoknak is tetszik, ugyanis most kezdtem randizgatni valakivel :)



2023. ápr. 24. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Armani Stronger With You-t elég finom illatnak mondanám. Nem kell magadra önteni viszont, nem tolakodó, de intenzív.
2023. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Creed Aventus
2023. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

YSL - La Nuit de l'Homme

Hermes - Terre d'Hermes

Chanel - Bleu de Chanel

Chanel - Allure Homme Sport

Armani - Acqua di Gio Profumo vagy a Profondo


A Stronger With You inkább hideg időben ajánlott, de valóban jó illat. 15-20 fok környékén már sok szerintem.

Creed Aventus egy túlárazott niche parfüm, sokan lemásolták, ha tetszik az illat, akkor inkább Armaf Club de Nuit Intense tizedannyiért.

2023. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!