Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlotok ami...

Milyen parfümöt ajánlotok ami tartós, messziről is érezni és nem erős hanem inkább kellemesebb ?

Figyelt kérdés

Már párszor végig teszteltem a parfümöket de sehol se találok amit jó is lenne. Olyan kellene ami tartós és messziről is érezni lehet de viszonyleg olcsó. És ne legyen az illata erős hanem inkább a kellemes édesebb illat.


Sokan ajánlották a versace eros parfümöt ma megnéztem a Dm-ben de valahogy annak is van egy erős illata és nem valami jó. Női parfümöknek szinte mindegyik kellemes jó illata van de a férfi részen némelyiknek elviselhetetlen az illatuk. Alig lehet találni.


Ki milyent ajánlana ?



2023. ápr. 25. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én az Oriflame-s Luck parfümöt szeretem, sokáig tart az illata (nálam legalábbis) és megéri az árát.
2023. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt férfi parfümöt keresek :)
2023. ápr. 25. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaa de szerintem abból is van, vagy Addidas.
2023. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ferfikent messzirol erezni a parfumod, az emberek 40%-a utalni fogja a konkret illatot es ezert antipatikusnak talal. Masik 40% meg homarnak fog gondolni. 😉


Ferfikent annyira figyelj, hogy ne legyen lab- es izzadtsagszagod, zuhanyozz ahanyszor szukseges (!) es hasznalj dezodort!

2023. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha messziről is érzik a szagod (szag, a túl sok parfümöt már nem tudnám illatnak nevezni) az rettentő igénytelen.
2023. ápr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább legyen jó illatom amit 1 méterről érezni,mint semmilyen,vagy büdös legyek,én így vagyok vele.Én fiú létemre is,nem b*ziságból,ha előttem áll kb 1 méterre egy másik fiú,és ha érzem a parfümjét,akkor nem arra gondolok hogy homár vagy antipatikus,hanem hogy igényes,és szerintem ez a lányoknak is bejön,ha pl tetszik nekik egy fiú,és már akkor is érez rajta egy finom parfümöt,ha mögé vagy mellé áll,nem csak 10 centiről.Persze nem arról beszélek amikor valaki magára locsol egy fél üveg gagyi parfümöt,mert azt én is gyűlölöm,hanem amikor elég intenzív ahhoz hogy érezze aki a közelemben van,de még nem fullasztó.
2023. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyen jó illata tény de azért ne olyan szaga legyen mint egy Domestos-nak vagy egy fertőtlenítőnek (azaz ne legyen tömény szúrós).
2023. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, kerdezo *messzirol* is illatos akar lenni. Melletted allva a legtobb jo dezodort erezni, az boven eleg ahhoz, hogy higienikusnak tunj (zuhanyzas/hajmosas mellett). Valamilyen dezodort legtobbunknek igyis-ugyis kell(ene) hasznalnia. Nagyon gaz lenne, ha csak parfummel akarnad elnyomni a testszagod.
2023. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy dezodortól senkinek nem lesz jó illata. aki szerintem adni akar magàra,inkább egy jó parfümöt vesz. kell egy semlegesebb illatú izzadásgátló ami nem nyomja el a parfümöt,de szerintem ezek a sziszegős dezodorok inkább vicc kategória.
2023. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na pont ez az, hogy az atlag dezodor mar kellemesen friss, apolt, tiszta erzetet kelt a korulotted levokben, boven eleg. Old spice, Rexona, Nivea stiftjei szuperek.
2023. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!