Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem szedi ki a hideggyan...

Miért nem szedi ki a hideggyanta a szőrt rendesen ?

Figyelt kérdés

Próbáltam Veet és Balea hideggyanta csíkokat. De azt vettem észre hogy csak pár szőr szálat tép ki, és legalább 2x vagy 3x kell egy területet gyantázni, ami valljuk be nem túl kellemes és idő igényes. Mindent az útmutató szerint csináltam. Először próbálom, úgyhogy lehet én csinálom rosszul. Esetleg, aki régebb óta használ hideggyantát tudna -e pár tippet adni esetleg?

19/L



2023. ápr. 27. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A hideggyanta szimplán 💩.


Használj inkább meleggyantat.

2023. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a meleg és nem nehezebb használni.
2023. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hideggyanta egyrészt csak gyöngébb szörzetet bír kiszedni, másrészt ha túl langyos vagy hidegebb a kelleténék, akkor nem müködik rendesen.
2023. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még egy nagyon buta kérdés, a barátommal megyünk kettesben kirándulni, és hát elég előtte 3 nappal gyantázni ? Itt arra gondolok, hogy addigra nem nől ki semmi szőr sem ? Mivel a pirosság nekem 1-2 napig megmarad.
2023. ápr. 27. 20:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, és persze köszönöm szépen a válaszokat! Kedves tőletek!
2023. ápr. 27. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen gyantázva van, akkor egy hétig nem feltünö, ami visszanö.

De ha meg tudod oldani, inkább szakemberrel (közmetikus) gyantáztasd el, a meleggyantával eléggé nehéz kezdetben egyedül boldogulni.

2023. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hetekig nem nő újra, kb. 3 hét és erős a szőröm.
2023. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: elnézést, de te meleggyantát használsz? Egyedül csinálod?
2023. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Meleg és igen egyedül.
2023. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!