Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítő megéri?...

Lézeres szőrtelenítő megéri? Vagy inkább MyBleame (kristályos szőrtelenítő)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Világ életemben küzdöttem a szőrtelenítéssel, mert erős szálú sötét hajam van, ebből pedig következik, hogy máshol is eléggé látható. :D

Sokáig epilátoroztam + borotva, de az vele a bajom, hogy mindig ki kell növeszteni valamennyire hozzá, nekem pedig a sötét színe miatt már a borosta is eléggé látszik.

Plusz hát nem egy kellemes érzés ugye.

Borotva nagyon átmeneti megoldás, 2-3 naponta nyomhatnám újra a rituálét mindenhol. Körülményes is, hamar megadja magát a penge stb.


Instán találkoztam most ezzel a Mybleame nevű kis csodával, mindenhol olvastam róla értékeléseket, és nagyon dicsérik. Nem kell hab, se víz, "ledörzsöli" finoman a szőrt és így egyben egy bőrradír. Lassítja az újra növekedést is. Kb 1 évig bírja egy eszköz.


Míg erre rá nem találtam, biztos voltam abban, hogy lézerezni fogok, mert én ezt így már nagyon utálom, tini korom óta ezért nem szeretek vízpartra menni nyáron, hogy jaj most látszik-e valami, tuti maradt rajtam szőr stb. Tehát unom :D

Viszont vegyeseket hallok róla, hogy meddig bírja a lézer, mennyire hatásos..


Van valakinek itt tapasztalata? Mit gondoltok?


25/N



2023. ápr. 28. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a cucc baromság.


Sötét szőr-világos bőr kombinációra meg legjobb az ipl-lézer szőrtelenítés.

2023. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A lézeres szőrtelenítés a világon a legjobb dolog, amire pénzt kiadtam. Imádom :D
2023. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen már nem kellene ilyen marketing szövegek ek bedőlni minthogy lassítja a szőrnövekedést. Megnéztem, ez gyakorlatilag csak ledörzsöli a szőrt, és olcsóbb mint a krém, bár nem is tudom hogy valaki használ még krémet. Nekem legutoljára komoly bőrirritációt okozott és borzasztó vegyszer szaga van. Ma minegy. Biztos jó ez a kis dörzsölő kütyü, borotva helyett érdemes kipróbálni, de nem tartós.

A lézeres a legjobb mert az végleges, ez is a legdrágább.

Az IPL (nem lézer) villanófény tartós, de nem végleges. Itt érdemes megegyezni higy sokszor vélgelegnek reklámozzák a suépségszalonok az IPL villantó fényest tévesen. De a kisebb teljesítményű otthon használatos kis gépekkel már elég jó eredményt el lehet érni ha nagyobb mint 5 joule/cm, elég havonta egy fenntartó kezelést csinálni. Szerintem az IPL-és szőrtelenítést már nem is érdemes szalonban csináltatni.


Csak azért írtam ezeket mert sokan összekeverik a lézert az IPL-l. Ha van pénzed lézerre akkor viszont azt csináltass, nem fogod megbánni.

2023. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!