Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik dezodort...

Lányok, ti melyik dezodort szeretitek a srácokon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudjam milyen dezodorok vannak? Nem én használom őket, nem tudom honnan kéne tisztában legyek azzal, hogy melyik márka milyen illatú termékeket ad ki.

És szerintem más nő is így van ezzel.

2023. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Dezodor... Hol van már 2023 ban dézodor 😃 Hol élsz te? Parfüm, fiam. Az a trendi, nem a dézodor.
2023. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az old spice-nak a citromosát szeretem, párom azt használja és azok közül amiket eddig próbált, ennek tetszett legjobban az illata. De ez nyilván nagyon szubjektív, más nőnek lehet ez pont nem tetszene. Ne ez alapján válassz magadnak dezodort, ha ezért kérdezed.
2023. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti, Dark Temptation fajtájú Axe dezodor a kedvencem a páromon.
2023. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Parfüm, fiam. Az a trendi, nem a dézodor."


Dezodor, ahogy a neve mutatja a "szagtalanító", amit mindenkinek kellene hordania. A parfüm plusz illat.

2023. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!