Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim borotválkozás után mit...

Intim borotválkozás után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem gyantáztam még odalent, kicsit tartok is tőle hiszen biztos nem kellemes dolog, így csak borotvát használok. Tudom, a borotva pengéi kevesebb mint 1cm hosszúságú szőrre alkalmasak, amire mindig figyelek. Intim borotválkozás utáni napokban viszont nagyon szokott viszketni, szúrni, elég kellemetlen. Azzal kapcsoltam össze ezt a dolgot, hogy a szőr ugyebár azonnal elkezd növekedni és emiatt van a szúró kellemetelen érzés. Ezt mivel lehetne befolyásolni, hogy ne fájjon ennyire? Normális, hogy nagyon hamar nő vissza a szőr az intim részeken? Van arre megoldás, hogy ne 4 naponta kelljen borotválkozzak? Intim gyantáról esetleg vélemény, kipróbáljam-e?

2023. máj. 7. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kizárólag magamnak csinálom és szeretném csinálni, kozmetikushoz intim gyantáztatásra biztos nem fogok elmenni...
2023. máj. 7. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Még borotválkozni sem tudsz? Már miért viszketne utána? Akkor hagyd meg!
2023. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként az a megoldásom, hogy nem borotvát használok intim helyeken, hanem valamilyen szőrvágó gépet. Legutoljára pl szakállvágót használtam, amit direkt ezekre a területekre vásároltam. Minimális szőrzete hagy kb fél mm-t, így elkerülöm vele a kipattogzást, és a bőr irritációt. Én elnéző lennék a nőmmel, ha ő is ugyan ezt csinálná… Kellemetlen érzés tud lenni, odalent kipirosodni nektek is… Én nem kérném. Ha meg teljesen csupasz, sima eredményt akarsz, akkor még mindig ott az intem gyanta… Állítólag sokkal tovább maradsz sima odalent. Azt is adnám, de nem várnám el… Biztos nagyon fáj. 30/F
2023. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Hát pedig ég és föld a különbség az otthoni tépkedés, meg egy profi kozmetikus általi szőrtelenítés között. Lépj tovább ezen a gyerekes szégyellősségen.
2023. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó, az első válaszolónak üzenem, hogy honnan a ***-ból szűrted le hogy nem tudnék borotválkozni? Attól még mert bőrirritációm van??? Mindenkinek máshogy reagál a teste, ezesetben a bőre, nekem például, igen: VISZKET és kisebb helyeken kipirosodik, ritkábban kipattogzik, pedig áztatom a bőrömet előtte és hidratálom körömvirág kenőccsel utána. Az is lehet, hogy szar borotvát használok, vagy másfajta hidratáló krémet kéne kipróbáljak, amiről fogalmam sincs mit kellene válasszak, ezért kértem tanácsot! Elmehetsz a jó... Az meg, hogy gyerekes szégyellőség, hát kiégtem:D Semmi szégyellősség nincs abban, ha nem akarom hogy egy számomra teljesen idegen kéz matasson odalent intim helyeken, úgy gondolom hogy ezt meglehet érteni, nem mindenki olyan közvetlen, hogy hagyja akárki fiának ezt az igazán intim dolgot. Egyébként meg kinek mi:)

Köszönöm második válaszoló, szerintem kipróbálom az intim gyantát, hátha beválik.

21/L

2023. máj. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!