Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Mennyire ajánlját...

Nők, lányok! Mennyire ajánljátok a szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
Én a veet szőrtelenítő krémei közül próbálkoznék meg valamelyikkel. A krémen lévő lejárati dátum után is használjátok az adott tubust?

2023. máj. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én semennyire, nekem nem jött be. Elvégzi a dolgát, de baromi büdös és hiába érzékeny bőrre való Veet szőrtelenítőt vettem, nagyon szárított és kicsit viszketett is utána a bőröm. Ez szerencsére viszonylag hamar elmúlt, de ezek után azért kérdéses, hogy mennyire tesz jót a bőrnek. Számomra egyszerűbb, olcsóbb és gyorsabb a borotva és egyformán hatékony, úgyhogy ha a fájdalommentes szőrtelenítési opciók közül kell választanom, egyértelműen a borotva nyer. De van aki meg szereti, szóval ha szeretnéd, próbáld ki és utána el tudod dönteni, hogy neked mi a jobb.
2023. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Semennyire. Egyszer-kétszer használtam, de pusztítóan kiszárította a bőröm. Másnap ugyan úgy látszott a szőr, mintha borotváltam volna.
2023. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált és szerintem a Veet nem is feltétlenül annyira büdös. Én száraz bőrre valót használtam és igazából annyira szárított mint egy átlagos tusfürdő, szóval utána azért kellett hidratáljak, de nem szárított jobban mint ami az én bőrömnél megszokott.


Én igazából csak azért nem használom, mert nem mindig bírom kivárni azt a 2-3 hetet míg nől a szőröm. De alapvetően az én lábaimra 1 csomag akár 3 alkalommal is elég volt. Szóval árban belegondolva nem annyira vészes, de nyilván drágább mint a borotva.

2023. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. júl. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!