Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet tobb ful piercingem igy is?

Lehet tobb ful piercingem igy is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg nagyon fajdalmas de szeretnek egy industrial piercinget a jobb fulembe. (Mar van mindket fulemben harom-harom “sima” fulbevalo). De szeretnek meg a jobb fulembe egy conch-ot is. Valamint a bal fulembe egy flat-et es kozepre egy helixet. Ez lehetseges vagy inkabb kulon-kulon csinaltassam? Lehetseges, hogy a ket fulemet kulon csinaltatom mert zavarnanak (bar eddig ezzel nem volt problema, de nyilvan ezek nagyobb piercingek)

Azt meg kell jegyezzem, hogy kiskoru vagyok. Anyukam a fulbevalokba/fulpiercingekbe bele megy csak az a kerdes, hogy piercer meg csinalna-e?


(Elore is bocsanat a felre irasok miatt)



2023. máj. 9. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre ennyi piercinget én nem csináltatnék.Értelmesebb szakember nem is csinál egyszerre ennyit.Ha a szülő beleegyezik akkor megcsinálják,de nem mindegy,hogy 10 éves vagy 14.
2023. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Kisebbek közül 1 fülbe mehet egyszerre 2, nekem a helix és tragus, valamint rook és conch egyszerre készültek. Industrial viszont mindenképp egyedül menjen, az eleve 2 lyuk és nehezen gyógyul, fájdalmas, amellé nem is szúrnak szerintem másikat akkor sem, ha kéred.
2023. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, gondoltam! Középiskolás vagyok (muveszetis, igy ha az arcomra tetovaltatnek se tunne ki). Es szerintetek melyiket csinaljam elobb? Az industrialt vagy a tobbit?Junius elejen szuratnam.
2023. máj. 9. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az industrial mellé én ugyanabba a fülbe nem csináltatnék rögtön, de az alvás miatt a másikba sem. Az industrial így is elég "nagy" lesz, szóval szerintem ha elmész industrialt szúratni, akkor mást már ne szúrass, max. a bal füledbe, de az alvás miatt oda sem ajánlom annyira. Nem azért, mert annyira fájdalmas lenne amúgy, de ha alvás közben ráfekszel, akkor az fájni fog, nem fogsz tudni kényelmesen aludni jó pár hétig.


Hány éves vagy? Nem mindegy, hogy 10 vagy 16. Amúgy meg érdeklődj, sok piercingest nem is érdekli hány éves vagy, de van, akit érdekel, de ha szülő ott van, akkor is megcsinálja, de amikor én 16 éves voltam, akkor találkoztam egy olyan piercingessel is, aki sehogy sem vállalt, még szülői beleegyezéssel sem. Szóval ha kinézel egy szimpi helyet, akkor a legkönnyebb, ha rákérdezel.

2023. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Általában egyszerre 2 piercingnél többet nem szoktak szúrni, én is azt gondolom, hogy 2 még oké (most piercingekről beszélek, nem fülbevalókról), többet inkább ne.

Szerintem most elsőnek csináltasd meg amiket akarsz az egyik füledbe, aztán később a másikba, de lehet industrialnál nem ajánlott egyszerre másik is, nem tudom, olyanom nekem nincs. De pl. conch és helix mehet egyszerre, nekem is úgy szúrták, a conch kb semmiség volt nekem.

2023. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!