Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kilökődik a szemöldök...

Tényleg kilökődik a szemöldök piercing? Mit jelent az, hogy a szemöldök piercing ferdüléshez vezethet? Mi ferdül el?

Figyelt kérdés
Szeretnék valahova piercinget. A szemöldökre gondoltam, mert a köldökömbe nem szeretnék az orrban nem nagyon tetszik a nyelvbe meg nem szeretnék nyelvtanulás szempontjából. Még nem csináltattam meg mert gondoltam kicsit utánajárok a neten milyen kockázatokkal járhat és azt olvastam, hogy félév , egy év múlva kieshet. egy lány
2008. jan. 5. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Van akinek nem birja a bőre az anyagot és kilöki. Egy piercing szalonban utána érdeklődhetsz. vigyázni kell vele mert könnyen kiszakadhat. És egy jó szalont válassz mert ha rosszul csinálják elfertőződik, begyullad. Ha belőtték utána kezelni kell valamilyen alkoholos készítménnyel.
2008. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
a nagyon feszes és vékony ott a bőröd, akkor kilökődik (pl. nekem is így volt - 4szer). Fiúknál jobban bent marad - vastagabb a bőr a képükön :DD
2008. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy barátom, akinek a szemöldökében volt, és folyamatosan lejjebb kúszott az arcán! Persze nem centiket, de egy idő után látszott a különbség.
2008. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha érzékeny vagy rá akkor 1-2 nap és kiderül.Viszont ne használj alkoholos, jódos fertőtlenítést.Válaszd inkább a bactrobant, tetrant vagy a vitamerfent. Gyógyszertárban megvehetők.

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem lassan egy éve van és minden oké vele..sztem csinátlass nyugodtan nem bánod meg :D
2008. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
és alkoholos cuccal nem szabad mert kiszárítja a bőröd... a szalonba emgmondják majd hogy mivel kezeld!
2008. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
nekem legutóbb kicsit begyulladt mert beakadtam vhova..és tetránnal kentem, és mondta a pc-s csaj hogy nem szabad semmi féle kenőccsel, mindenki menjen be ahol csináltatta és ott érdeklődjön :)
2008. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
79%

Én is szeretnék a szemöldökömbe pc-t azért is keveredtem ide, erre az oldalra...:P

A nyelvemben már van pc és sztem nagyon jó...igaz az első pár nap elég gázos vele, mármint nehezen tudsz enni...de ha igazán éhes vagy akkor hidd el...le fogod X@rni...:D

Én nem bántam meg hogy a nyelvembe tetettem...nagyon király!

Ja...és sztem abszolút nem zavar a beszédben...;)

2009. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem már lassan 3 hónapja megvan és semmi baj nincs vele, be se gyulladt meg be se akadr eddig nagyon sehova és én STUDEX-el kezelem.

15F

2009. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%
Hát nekem erről az a véleményem,hogy ha újra választhatnék,nem csináltatnék,mert tényleg kilökődik.Nekem pont 1 évig volt meg,de abban az 1évben,besem gyógyult rendesen,és lejjebb csúszott,tehát már épp hogy valami fogta így kivettem,s elég csúnya heg maradt utána.Nagyon megbántam :(
2011. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!