Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem magam csúnyának?...

Miért érzem magam csúnyának? Mentális beteg lennék valóban?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenki szerint szép vagyok, idegenek szintén odaszoktak jönni megdicsérni pl buliban. Épp erről beszélgettem barátnőmmel valahol, hogy milyen rondának érzem magam, mire egy full ismeretlen csávó odaszólt, hogy 10/9 férfinak pedig tuti bejövök. Jól esnek ezek a dicséretek nyilván, de én nagyon nem látom magam szépnek, és emiatt volt már néhány szépészeti beavatkozásom az arcomon. Többet tervezek nyáron, viszont az egyik barátom szerint inkább pszichológushoz kéne ezzel elmennem, és nem különféle beavatkozásokra költeni. Azt aláírom, hogy tényleg a tökéletes külsőt hajkurászom és nagyon magasan van nálam a mérce, ezáltal nagyon kevés embert tartok igazán szépnek, úgyhogy magamat sem tudom sajnos ide sorolni.

Más is járt hasonló cipőben? Mi lett a vége?



2023. máj. 19. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, de elég súlyos ezek alapján. Pszichológus lenne a legjobb.
2023. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok insta, tiktok stb. Gondolom a beallitott kam kepekhez hasonlitod magad
2023. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rusnya vagyok és ezt meg is szokták erősíteni. Szóval agyilag én rendben vagyok :)
2023. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szét lesz bacva az arcod. Számtalan ilyet látok a belvarosban. Szornyuek....
2023. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!