Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha nőként férfi...

Mennyire gáz, ha nőként férfi tusfürdőt használok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az old spice illatát és még hosszan tartó is. Szerintetek?


Ha lenne női tusfürdőből ilyen, akkor nem lenne gáz, de így..



#tusfürdő #Old scipe
2023. máj. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát elég furcsa.
2023. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
97%
Semennyire. Magánügyed, az csak egy tusfürdő. Én az axe dark temptationt szeretem nagyon.
2023. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
97%
Szerintem semmi gáz nincsen benne.Úgy gondolom nem lehet megszabni egy illatnál, hogy azt csak nő vagy férfi hordhatja. Hogyha te szereted az illatát, nyugodtan használd.
2023. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem gáz. Ha az tetszik, használd azt.
2023. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire. Ezeket mi találtuk ki, hogy mit szabad a lányoknak meg a fiúknak, ugyanúgy lehet ignorálni is.
2023. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2023. máj. 23. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Szóval, aki a kérdezővel ért egyet az 100, aki szerint furcsa, azt leszavazzák...miért kell a kérdező seggét nyalni ahhoz, hogy ne legyen az ember leszavazva?

Őszinteség híve vagyok, és számomra is furcsa, hogy nőként ilyet használsz. Oké, hogy szereted ezt az illatot, de mégse vagy férfi..bár már ebben a mai világban sose lehetünk 100%-ra biztosak ebben.

Én is szeretem párom borotválkozás utáni arcszeszét, mégse használom.


De nem értem, hogy erről miért kellett kiírni egy kérdést? Bizonytalan vagy, hogy talán mégse kéne használnod? Akkor ne használd.


Minden egyes tettünknek meg van a maga következménye.

2023. máj. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Én nem hiszek ebben, hogy női meg férfi tusfürdő. Most ha neked valami bevált, és szereted az illatát, azt miért ne használhatnád? Mi a párommal ugyanazt a női tusfürdőt használjuk évek óta. És mégis ki fogja ezt rajtunk számonkérni? Senki. Ártunk ezzel valakinek? Nem. Csináld, ami neked jó.
2023. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%

7.

Jó a meglátásod, velem is előfordult a szitu.

Persze csak akkor vagyok patkány ha nőt ekézek, mert nekik mindent lehet.

Ha fiút kell köpködni hasonló esetekért mint az itt fel tett kérdés, akkor már okés minden.

Ha mellé állsz akkor meg te vagy az ellenség.

Balkáni ország, sajnos ez van.

Diszkrimináció és részre hajlás.

2023. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!