Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme ezeknek a chewing...

Van értelme ezeknek a chewing gum meg jawline ball, állkapocsvonalakat javító edző termékeknek? Lehet e edzéssel javítani valamennyit a gyenge állkapocsvonalon?

Figyelt kérdés

Ezekre gondolok


[link]


[link]


Nekem eleve a mandibula, maga a csont kicsi, ezért nincs abszolút férfias arcom és nem vagyok jóképű…


A rágóizom erősítésével és fogyással lehet ezen javítani? Mert mint látjátok egy egész iparág épült már erre…


De én mint laikus, nem tudom, hogy ez kamu e…


Ha minimális pozitív változást el lehet ezzel érni, én már annak is örülnek.



2023. máj. 24. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Rágógumi 40 euróért😂
2023. máj. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Viszont elmész bármelyik plasztikai sebészhez, és 5 perc alatt nyom neked oda egy kis adag hialuronsavat egy vékony tűvel, pár tízezer forintért, ott helyben. Ilyen egyszerű, ha már ez a szíved vágya. És akkor nem kell ilyen kamu baromságokkal balfszkodnod hónapokon keresztül hiába.
2023. máj. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden izmot lehet fejleszteni, csak idő kell hozzá.
2023. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!