Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinteden könnyen elmennek az...

Vinteden könnyen elmennek az eladó holmik?

Figyelt kérdés

Van sok ruhám, amit eladnék, de nem tudom, hogy megéri-e vesződni azzal, hogy feltöltsem Vintedre.

Ha reális áron eladható 1-2 hét alatt, akkor meghirdetem.


2023. máj. 24. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
KB 2 hete hirdettem meg pár ruhát, és alig nézte meg valaki.
2023. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem
2023. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább odaadom egy szeretetszolgálatnak.
2023. máj. 24. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Márkás cuccokat 1-2 nap alatt elviszik, én 6 gatyát 3 Nike polot adtam el 1 hét alatt
2023. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem viszik, pedig nem ezer éves ócska darabokat hirdetek. Megtekintés is alig van, de lehet szerencséd és pont fognak venni tőled.
2023. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Extraolcson mennek el cuccok ws nekem kb 20% a ket het alatt
2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elviszik, ha eleg olcson adod.

En eddig mindent el tudtam adni, viszonylag gyorsan, de a legdragabb dolog nalam egy 1500 forintos kismamanaci volt, amin meg a cimke is rajta volt, soha nem vettem fel.


Szoval ha konkretan nem akarsz oriasi penzt keresni belole, csak egy kis zsebpenzt, arra tok jo.


Amugy persze, hogy nem mennek el a hasznalt ruhak, ha dragabbert adod, mert meg a postat is ki kell fizetni es ugye lutri az egesz, ki tudja jo-e.

2023. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!