Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Clair’s orr piercing loves...

Clair’s orr piercing loves velemeny?

Figyelt kérdés
sziasztok! ki szeretnem lovetni es direkt kiemelve lovetni nem szuratni az orrom. nagyon sok helyen lattam hogy a calir’s-be lovetnek orr pc-t. kivancsi lennek akinek esetleg van szemelyes tapasztalata orommel meghallgatom. elore is koszonom a valaszokat. Legyen szep napotok!
2023. máj. 24. 16:06
 1/10 A kérdező kommentje:
plusz kerdes hogy mindekepl idpont kell vagy lehet belejelntkezetlenul is menni?
2023. máj. 24. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Minek akarod lövetni??
2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a szuras es lovetes kozott? azert mert gyorsabb es nem porcrol van szo tehat nem lesz serult a beszurt terulet. de nem ehhez szolt a kerdesem
2023. máj. 24. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyorsabb. És sérül, mert amit használnak full tompa egy tűhöz képest, az nem szúr, hanem csak átszakít. Még fülcimpát átlövetni is hülye ötlet. Ráadásul fertőzésveszélyes, azt a sz*rt fertőtleníteni se tudják rendesen... De te tudod xdd

Ha félsz a szúrástól inkább ne legyen. Nekem nemrég lett szúrva, azon inkább átesnék még 5x mint a gyógyuláson.

2023. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem ez volt a kérdés, de nagyon amatőr dolog nostrilt lőni. Fertőzésveszélyes, ahogy írta négyes. Nem gyorsabb lényegesen, az meg butaság, hogy nem sérül a terület.

Nekem van egyébként nostril piercingem, profi piercer szúrta, két percet vett igénybe, és egyáltalán nem fáj borzalmasan.

Ha a lövés lenne az egyetlen opció, inkább nem is kellene.

2023. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Claire'sben a "piercingesek" amatőrök, nem értenek igazából hozzá, évek helyett pár hónapot tanulnak.


És igen, a lövött nostril összezúzhatja az orrod porcait, amit már csak plasztikai sebész tesz helyre.


Az eszköz amit használnak, nem steril, és nem is elég hegyes, szóval egy tompa cuccot üt beléd nagy erővel.


Egy gyakorlott piercer viszont minőségi eszközökkel dolgozik, érti a higéniát, és gyors is.

2023. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne ott porc. Van. És az egész orrod össze van kötve, a cimpa is megy vele.
2023. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hagynam, hogy majd egy elado, aki alapvetoen elado, csak reszt vett egy par oras kepzesen, piercinget csinaljon nekem.

Egy baratnom dolgozott ott, konkretan asszem 4 oras volt a kepzes, amit el kellett vegeznie ahhoz, hogy ott lohessen fulbevalokat.

Es ennyi. Na ez aztan a biztonsagos dolog 😂


Konyorogve kerlek kerdezo, menj normalis helyre!

2023. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 óra? Négy? Azta?!



Egy normális piercinges évekig tanul higéniát, anatómiát, elsősegélyt... Tudtam, hogy nagyon gáz amit csinálnak, de hogy ennyire?


De ja, gondolom van oka, hogy csomó 18 éves kiscsaj dolgozik nekik, nem nagyon látni váluk olyan klasszikus kitetovált, alteros, sok piercinges, felnyírt hajú veteránt aki már 10-20 éve szakmabeli.

2023. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Update!

Kozmetikus/piercernel vegul tuv lett megcsinalva a piercingem azota kutya baja:) nem faj, minden rendben van koszonom a valaszokat

2023. jún. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!