Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok szüleim nem engedik...

Fiú vagyok szüleim nem engedik,hogy középhosszú hajam legyen.Szerintük bamba hajam van és nem lehet vele csinálni semmit.Fél éve még itthon vágták a hajam de mostanába fodrászhoz visznek. Jelenleg 1-1,5cm-s hajam van.Mit mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
A fodrásznak mondd, hogy kopaszra borotvával, és ne foglalkozz ezzel többet.
2023. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha még a szüleid is azt mondják hogy nem ok ( pedig azok mindig elfogultak) szerinted hogy néznél ki?
2023. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 sztem elég sz@rul
2023. máj. 28. 22:35
 4/10 anonim válasza:
87%
Ne foglalkozz velük! A hosszú haj valami iszonyat menő és jól áll szinte mindenkinek. A szülők elég elfogultak tudnak lenni, idővel majd beletörődnek, mivel nem tudnak mást tenni. A te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz. Neked kell tetszenie nem a szüleidnek. Légy önmagad!
2023. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?12?

Téged visznek a fodrászhoz?Egyedül nem engednek, vagy mi?

2023. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 először jött anyukám 2.alkalomkor egyedül mentem mert dolgozott
2023. máj. 29. 14:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és 12vagyok
2023. máj. 29. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vess be egy trükköt.Először csak egy kicsiveltöbbet hagyass meg a fodrásszal.Majd mikor megszokták megint hagyd hosszabra.Idővel nem foglalkoznak vele.
2023. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod meg nekik,hogy nem az ő dolguk az, hogy neked milyen hajad van.

Nem az ő fejük, olyan hajad lesz, amilyet te szeretnél.

2023. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális dolog, hogy egy 12 éves kamasznak nem lehet olyan hosszú haja, amilyet szeretne. Amúgy is a középhosszú haj az teljesen átlag, semmi extra nincs benne, amitől hülyén nézne ki valaki és ha mégsem tetszik, csak lenyírod és kész. Pont optimális, egyetértek a 4-es válaszolóval. Sajnos azon kívül, hogy egyszerűen makacsul ragaszkodsz a hajadhoz és nem engeded lenyírni, nem tudsz mit tenni. Maximum próbáld megnyugtatni őket, hogy ha szarul fog kinézni, úgyis levágatod a fodrásszal. Párom is ezt csinálta anno, aztán egyszerűen nem ment el többet fodrászhoz és nem engedte a nyírógépet a feje közelébe.
2023. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!