Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hugo Boss Bottled parfümöt...

Hugo Boss Bottled parfümöt lehet sportosabb, lazább környezetben is hasznánlni, vagy csak irodákban és ehhez hasonló helyeken?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha megveszed a parfümöt, kifizeted az árát, ott és akkor fújod, ahol és amikor akarod, még WC-illatosítót is csinálhatsz belőle.

Ha ingyen kaptad a parfümöt kimondottan reklámcélra, akkor biztosan benne van a szerződésben, hogy milyen alkalomra fújhatod magadra.

2023. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem amit írtál, de ugye vannak olyan illatok amik inkább alkalmiak (színház, hivatalosabb összejövetelek stb.) és vannak olyanok amiket bármikor lehet viselni mint például családi ebédek, buli, de egy komolyabb alkalomkor is megállja a helyét. Én ezért kérdeztem hogy a Hugo Boss parfümömet mikor merjem használni.
2023. máj. 29. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a reklámban mit ajánl a gyártó.Egyébként nagyon személyiségfüggő a dolog.

Nekem egy olyan parfüm a szignó illatom, amit a mindennapokban is használok, amit még sokan alkalminak sem mernek felfújni.Érdekes, én meg folyton dicséretet kapok rá.

2023. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt használom már régóta, én például mindenhova használom, dolgozni ha megyek,buliban, étteremben stb...Illetve a leírás is azt írja ha megnézed online hogy mindennapi használatra, tehát a leírásodnak megfelelően igen használd nyugodtan ott ahol szeretnéd szerintem én is ezt teszem ;-)
márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!