Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Intim borotváláshoz...

Lányok! Intim borotváláshoz kérnék tippeket. (?)

Figyelt kérdés

Annyira szeretem amikor noncs ott szőr. Tisztábbnak érzem magam. Nőiesebbnek. De egyszerűen 1-2ora múlva, hogy leborotváltam, úgy viszket, hogy kedvem lenne szétverni az egész lakást.

Próbáltam krémeket, hintőport,borradírt stb stb. Minden amit fellelhetsz az interneten. De egyszerűen semmi se vált be. Az azutáni napok, meg maga a pokol.😭😭😭

Nagyon elkeseredett vagyok.



2023. máj. 31. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Szőrtelenítő krém? Tudom, időigényes, de én azzal csináltam.
2023. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Intim gyantázás kozmetikusnál.
2023. máj. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elektromos testborotva vált be,azzal semmi irritáció nincs (nekem)
2023. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, valószínűleg hülye kérdés, de az intim gyantázás kozmetikusnál az annyira intim, hogy bugyit le?
2023. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt, térdelsz meztelenül miközben gyantázza a fenekedet :D


De ha csak a bikinivonalat csináltatod meg, lehet hogy ad egy kis papirbugyit.

2023. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem tartozom a kérdezett csoportba...De esetleg beretválás után valami fertőtlenítés lehet,hogy megelőzné a problémát.Mint arc esetén az arcvíz vagy a timsó.Ha arcszesz nem is de szerintem timsó az mehetne oda is.
2023. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Intim gyantázásnál deréktól lefelé kell levetkőzni. Amikor a fenék részt csinálja, akkor oldalra kell fordulni az ágyon, felhúzni a lábakat. Nincs semmi nagy kitárulkozás.

Egyébként a viszketés a száraz bőr miatt van, hidratálni kellene. Nekem a lábam szárán a bőr szokott csont száraz lenni (és viszket) neutrogena krém bevált.

2023. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!