Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha valaki...

Mit gondoltok, ha valaki ápolt, jól öltözik, ízlésesen sminkel, ad magára, csak épp fiatal kora ellenére őszül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van a világon hajfesték is.

kisminkelve egy ősz hajú fiatal ... hát.. :D

az már szerintem be is tudja festeni a haját.

2010. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy értem nem akarja festetni! egyrész azt mondja ez is egy különlegesség, másrészt csak ilyen növényi izéket használ, natúr, bio kozmetikumokat. tuti nem festetné be vegyi cuccal
2010. okt. 18. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:

hááát akkor fesse be henna hajfestékkel :D

szerintem egy fiatal nő abszolút nem különleges ősz hajjal és kisminkelve.

2010. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, emiatt ne izgulj.
2010. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen, magától értetődik a sok "hajfestés" válasz.

De! Nem kötelező, hogy így legyen. Mármint fiatalon ősznek lenned. Mert erre is van megoldás. Olyan ez, mint a zsírosodás, hajhullás, korpásodás...

HajDoktor

2010. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

éspedig mi lenne az kedves HajDoki? :)


amúgy nem rólam van szó, bár itt mindenki azt hiszi :D unokanővéremről írtam a kérdést

2010. okt. 20. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez genetika és teljesen ember függő hogy kinél mikor következik be....fodrász vagyok és van olyan vendégem aki 18 évesen tele van ősz hajszállal pedig tök egészségesen él nem dohányzik sportol....viszont van egy másik vendégem aki 38 éves és szó szerint egy darab ősz hajszála sincs....hihetetlen évek óta hozzám jár és mindig rácsodálkozom.....hát ilyen ez a természet
2010. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok bocsi....szerintem ha valaki fiatal és őszül az eléggé illúzió romboló akármennyire is jól öltözött és ápolt....dehát kinek mi
2010. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen kopasz, akkor nem zavar senkit, vagy legyen rövid haja, 1-2 centis, és akkor megint jó. De feltételezem lány, ha az unokanővéredről van szó :D Ha nem akar hajat festeni, akkor elég cinkes, más megoldás nincs nagyon.. Tudom ajánlani a bézból ( csak hogy magyaros legyen) sapkát, ami takar, csak nem feltétlenül lányos dolog. Vagy a fejkendőt, ami kezd elterjedni, mostanában sokmindenkin látok. Ha nagyon nem akarja festeni, lehet úgy is, hogy keres egy hasonló színű festéket, mint a haja, és csak azokat a tincseket, amik őszülnek, azokat keni le. Ezt egy bioember is eltürheti :)
2010. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!