Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok nőies? Kihez kéne...

Nem vagyok nőies? Kihez kéne fordulnom segitségért?

Figyelt kérdés
Többek szerint nem vagyok nőies.mint öltözködésben mint viselkedésben.Amióta elmondták nekem ezt.. rájöttem igazuk lehet.. nem érdekel a divat.. nem is vagyok divatos mindig csak vmit felkapok.. nem vagyok csinos.Nem sminkelek mivel szeplős vagyok és ezen rontani már ugysem lehet.Nincs lány barátnőm.. a suli lányai meg lenéznek az öltözködésem miatt ezért szoba se állnak velem.Nem anyukámmal élek együtt ezért ő sem tud "oktatni"
2010. nov. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem foglalkoznék mások véleményével.. de ha te is szeretnél változtatni, akkor nézegess divatlapokat, alakíts ki magadnak egy stílust, ami tetszik, illik hozzád, és bírod anyagilag is. de akár megkérheted valamilyen lány ismerősöd, nem baj ha nem nagy barátnőd, biztos szívesen segítene neked :)
2010. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézzél csajos filmeket.Sok mindent elleshetsz tőlük,de csak az öltözéküket nézd:),mert a viselkedésük nem példaértékű.

Pl.:Bajos csajok,Vadócka,Az ördög Pradát visel.

2010. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy mit viselnek a korodbeli lányok, akiket csodálsz. Próbálj egy kicsit rájuk hasonlítani. Nem mondom, hogy ugyanolyan legyél, de egy-két dolgot elleshetsz tőlük.

http://www.youtube.com/user/Sminktippek

Szerintem ez a lány nagyon hasznos tanácsokat tud adni.

A szeplő nem szépséghiba! Attól még nyugodtan sminkelhetsz

2010. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éppen ad ez a lány amit az előző linkelt öltözködéssel kapcsolatos tanácsokat.De a youtubon jó sok lány igen.
2010. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szeplő nem hogy nem szépséghiba,de valami elképesztő erejű szexepil.Azonkívül a férfiak is odavannak érte.Ezt az adottságodat mindenképpen használd ki!Mi a legszebb rajtad?(A szeplőkön kívül,mert azzal úgysem veszi fel a versenyt:)Van-e olyan az arcodon,a testeden,ami szép,érdekes?Ezt hangsúlyozd,és máris emeled a természetes kisugárzásodat.
2010. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha nem sminkelsz,de egy leheletnyi színtelen szájfény feldobná az arcodat.
2010. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!