Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk fontos hogy egy csaj...

Fiúk fontos hogy egy csaj használjon parfümöt és jó illata legyen vagy mellékes?

Figyelt kérdés

milyen parfümöt szerettek egy csajon? édes vagy másmilyen?

pl?


2010. dec. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy ápolt legyen.
2010. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, ez a legfontosabb. De ha egy csaj parfümöt használ, és nem Pumát, Adidast vagy ilyen pacsmagot, az mindenképp sokat dobhat a latba nálunk pasiknál. Édes női parfümök: Calvin Klein - Euphoria, CHANEL: Madmoiselle Coco (ez sztem egyszerre elegáns és csábító is). A leghíresebb parfüm a CHANEL No.5, de nagyon jó a Dior - J'Adore (ez visszafogottabb virág illat) is és az YSL - Elle (elegáns, édes). De a legfontosabb, hogy az alkalomhoz illő parfümöt válasszon, pl. tárgyalásra ne ruhaszaggatósat, mint a CK Euphoria :D
2010. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én barátőmnek eleinte nem volt (nagyon szerelmes vagyok belé) és a haja illatát szerettem nagyon meg éreztem mindig és ha bármikkor megszagoltam a kezem így kirázott a hideg.Lehet nem minden férfitársamnál vagy így, de az illatok az érzést is jelenthetik. Visszatérve barátnőm vett parfümöt és nagyon megszerettem azt az illatot olyan jó érzés mikor érzem az illatát. Meg akkor is mikor csak elmegy melettem és megérzem az illatát már dobog a szivem.

Szerintem igen nem fontos csak jó az ha használ valami kellemes illatot (szerelmes kapcsolatokhoz ajánlom)

2010. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!