Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajad lesz karácsonykor...

Milyen hajad lesz karácsonykor és szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy konkrétan a frizura milyen lesz. Pl. feltűzve,...stb. Leginkább hosszú hajú lányok válaszai érdekelnének. Ötleteket várok, ha tudtok, linkelhettek is. Köszönöm!

20/L


2010. dec. 9. 10:28
 1/7 Benga ***** válasza:
11%

Körbe 0, felül 9-es XD

A leginkább nem azt jelenti, hogy egyáltalán ne írjak :D

2010. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig érő szőke hajam van, Karácsonykor simán behullámosítom vasalóval és jól feltupírozom, talán rakok oldalra egy kis csokor alakú arany vagy pezsgőszínű csatocskát, Szilveszterkor meg nem tudom...valami hasonló. :)

Nem igazán szeretem a hűdemegcsinált frizurákat. :)


19L

2010. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan mint az év többi napján
2010. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem majdnem hátközepéig érő barna hajam van. Karácsonykor, simán leengedve lesz, szilveszterkor meg lazán göndör:)
2010. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem göndör hosszú szőke hajam van.

Karácsonykor félig feltűzött szolidabb frizkóm lesz.

Szilveszterkor meg valami vadabb..:D

2010. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisnita ***** válasza:
100%
Fekete hajam van, szerintem csak ki lesz engedve, max kivasalom vagy becsavarom talán besütöm. Feltűzve nekem nem áll jól mert elállnak a füleim:S
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátközépig érő tépett hajam van.

Mindig ki van vasalva.A visszajelzések alapján az egyenes és a göndör haj is jól áll nekem.

Bár jövőhéten el kéne mennem fodrászhoz (már kb. 1 hónapja tervezem), mert töredezik és sehogy sem áll, mert visszanőtt a hajam (ritkítva van).

Viszont a hosszából csak max. 3 centit vágatok és ha nővérem bevállalja, akkor göndör lesz a hajam karácsonykor.

Ha nem, akkor egyenes, hacsak nem gyakorlom be addig, hogyan göndörítsem be magamnak:)


Szilveszterkor nem tudom.Nem hívtak még sehova, majd attól függ, hova megyek:D

15/L

2010. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!