Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FONTOS! Vettem egy Armani -...

FONTOS! Vettem egy Armani - Acqua di Gio férfi parfümöt a Douglas-ban, viszont akármennyit fújok magamra nagyon hamar elmegy az illata (egyébként is nehezen lehet érezni) ha munkahelyen vagyok észre se veszik?

Figyelt kérdés

De ha a Diesel Fuel For Life parfümmel fújom be magam (max 2 fújás) azt egész nap én is érzem magamon, meg a többiek is.

Lehet nem eredeti Armani-t vettem???


2010. dec. 23. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

De igen, eredetit vettél.

Ahány bőr, annyi fajta képpen párolog a parfüm. Így jártál.

2010. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:(

amikor a boltban a csuklómra fújtam nagyon kellemes volt az illata és intenzív, bár gondolom a minta parfümök erősebbek, kicsit átverve érzem magam...

De köszi a választ

2010. dec. 23. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Acqua di Gio ilyen. Eléggé divat illat, de nem értem miért. Gyenge és nem is igazán tartós.

23/F

2010. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen már én is bánom soha többet nem veszek ilyet...

-16500 Ft-om bánja

2010. dec. 23. 12:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg aki hozzáértő a témában milyen jó férfi parfümöket tudtok még ajánlani? Ami nem divat illat
2010. dec. 23. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a jó erős parfümöket szereted akkor érdemes kipróbálni a JPG-Le male, Thierry Mugler-A*men, Dior-Fahrenheit 32, Givenchy-Play Intense, Calvin Klein-Obsession, Azzaro- Pour Homme, Calvin Klein-Euphoria Intense, Chanel-Allure, Ed Hardy For Men illatokat. Hátha valamelyik tetszeni fog. Van köztük népszerűbb és kevésbé ismert illat is. :) 11:53-as voltam.
2010. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és még ott van a Joop!-Pour Homme is. :) Amúgy ha megvan a számla akkor érdemes megpróbálni eladni vaterán vagy ilyesmi helyen, úgy tudod bizonyítani többé-kevésbé, hogy valóban eredeti és ott vetted csak félrenyúltál vele. Nyilván csak kevesebbért tudod majd elpasszolni, de mégis visszajön egy része a pénznek.
2010. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barbieee :") ***** válasza:
és ha a ruhádra fujnád,úgy nem érződik?onnan csak nem párolog el :D
2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!