Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáron érdemes tetoválást...

Nyáron érdemes tetoválást csinálni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
nem, mert egy hétig nem érheti víz és napfénytől is ovni kell.ha at akarod h szép maradjon akkor ne nyárn csináltasd vagy ne menj ki a napra min1 hétig vizbe meg pláne nem, és egy hétig kenni kell bepanthennel ez egy baba popsi krém és segiti a hámsitást, hamarabb gygyul bőr, de köröm virág krém vagy vazelin is jó rá a lényeg hogy ne viz alapu legyen.
2008. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nameg a melegben lassabban gyógyul.
2008. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
azért se jó mert izzadsz és felázik tőle
2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nyáron csináltattam, mert lábfejemen van és csak papucsban lehet mászkálni.

3 napig kelett fóliázni, bepanthennel kenni (körömvirág krém sokkal jobb mert megnyugtatja a bőrt, zsíros és nem szárad ki) és ClaraSept folyékony szapannal hideg folyó vízben kelett öblíteni 3, éjjel 6 óránként.


De ahány tetováló annyi szokás. Én betartottam amit mondott mert egy köcsög csinálta és ha gáz lett volna vele, nehogy az legyen hogy nem ugy csináltam ahogy ő mondta.

2009. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nyáron nem érdemes! Kivéve, ha a pincében töltöd a nyarat. :D Nem napozhatsz vele, nem mehetsz strandra, erre MINIMUM 1 hónapot szoktak mondani. És ha 1 hónap után napra mész, akkor 50 faktoros gyerek naptejjel kell bekenni a tetoválás felületét.
2009. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyáron csináltattam,és nem volt vele semmi gond. 1 hét alatt lejött a seb róla és utána sem volt vele semmi gond.Nekem körömvirágkrémmel kellett kennem...
2009. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor csináltatod, ha vigyázol rá. Én is nyáron csináltattam, betartottam mindent, amit kellett. Az igaz, hogy egy hónapig nem érhetin nap. Nekem ezt megkönnyítette, hogy egy kis büfében dolgoztam, és ott nem érte nap, de ezen kívül mindig hosszú nadrágban jártam, és egy hónap múlva már mentem is üdülni.
2010. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt írják páran, hogy lehet.. Persze hogy lehet, csak nem érdemes, mint ahogy nem érdemes télen úszni a balatonba... lehet, csak megfázol tőle :D Ha nyáron csináltatod, garantáltan szarabb lesz később, hacsak nem -ahogy már írták előttem- a pincébe töltöd a nyaradat..
2010. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!