Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a műkörömépítés előtti...

Mik a műkörömépítés előtti fertőtlenítési szakaszok pontos sorrendje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok itthoni műkörömépítést végezni. De sehol se találok pontos választ arra, hogy ha előkészítettem a körmöt(reszelés) mikkel fertőtlenítem sorrendileg. Műkörmösnél már nem egyszer voltam. 2 fertőtlenítőre emlékszek. az egyik ilyen körömlakkféle volt, amivel a körömágyam kente be, pontosan nem emlékszem.. de aztán be is fújta valamivel.. lehet hogy előtte befújta, azután reszelte?! ...áá nem tudom pontosan már!! segííítsééééég!!nagyon fontos lenne!! előre is ezer köszönet ha segítetek!!!
2011. jan. 12. 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A fújós valszeg fertőtleníző, gombaölő, ami elvonja a fölöslehes vizet, az ecsetes pedig tapadáselődegítő folyadék.Azt kened utoljára.
2011. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Erre való egy tanfolyam. Sok sikert a gomba kikezeléséhez..
2011. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Na, hogy sikerült az építés? Én most akarok venni szettet magamnak itthonra..megéri?

2011. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!