Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rózsa tetoválás a háton...

Rózsa tetoválás a háton (fekete-fehér). Még belefér? Újságírónak +pszichológusnak készülök. Kiegészítés lent.

Figyelt kérdés
Tegnap készíttettem egy rózsát, pontosabban csak a virág fej részét a hátamra (fekete-fehér). Jól sikerült és nagyon tetszik, ízléses lett. 21 éves vagyok, újságírást és pszichológiát is tanulok egyszerre. Vajon ezekben a szakmákban szerintetek hátrány egy tetoválás? Nem bántam meg (persze még korai is lenne:) ), csak kíváncsi vagyok véleményekre.
2011. jan. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig minden szakma betoltesehez-legyen az orvos vagy takaritono- elfogadhato a tetovalas, amig az nem lathato helyen van. Nem hiszem, hogy ha majd elkezdessz praktizalni a valladat fogod mutogatni a pacienseknek.


Latnad a csoporttarsaimat, feluk tanarnak keszul es szet vannak lyuggatva, de ok is kiszedik(ahol lathato), mihent lediplomaztak.(:

20/L

2011. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Újságíró az laza szakma.

Miért lenne gond abból h látszik az ami téged jellemez v épp kedves emlék fűződik hozzá.


Ezekben amiket tanulsz pont nem hátrány. és kezdik elfogadni ezeket a dolgokat.

Jó utcán lehet mást gondolnak. De suliban ha látják h normális vagy nem a külsőd alapján fognak cselekedni .


Nekem is van jó pár piercingem. De mások véleményére nem adok ha nem pozitívak.

18/F

2011. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így látjátok! :) Eddig szerencsére csak pozitív visszajelzést kaptam, bár mostanában nem voltam még állás interjún :p . De a szakdolgozatomat viszont erről a témáról írom. :)
2011. jan. 26. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!