Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányas lába lehet Angelina...

Hányas lába lehet Angelina Jolie-nak?

Figyelt kérdés
Filmeken, fotókon többször feltűnt, mennyire nagy tappancsai vannak ennek az amúgy nagyon szép csajnak, közben, úgy tudom, nem olyan túlzottan magas. Tudja valaki a cipőméretét pontosan?
2009. febr. 6. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de irdatlan, legutóbb a Wantedban lehetett látni, akkora, mint egy pasié.
2009. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amerikai számozás szerint 9-es a cipőmérete, ami nálunk kb.39-40-es méretet jelent..de van ahol 10-esnek mondják,az esetben még nagyobb...(40 felett)
2009. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

amúgy 1,73 cm,sztem az elég magas..


előző voltam..

2009. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy vajon eredeti a lába vagy az is szilikon? XD XD XD
2009. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
39-től 42-ig (US: 10) mindenfélét mondanak a források. Tény, hogy egyes fotókon baromi nagynak tűnik, pl. [link] Valamiért ezt a képet egy ideje leginkább vágott változatban dobja ki a Google (csak felsőtest), vajon miért?)
2009. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vagány, fiús természetű lányt nemigen tudnék elképzelni szende 36-os lábikókon tipegni.
2009. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nem olyan nagy az a láb, csak mivel nagyon-nagyon vékony, ezért elég aránytalan:)
2009. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!