Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fénykép vagy a tükör mutatja...

Fénykép vagy a tükör mutatja a valós képet?

Figyelt kérdés

nézem magam a tükörben akkor sokkal szebbnek látom magam mintha ugyanakkor lefotózom magam...melyik a valós kép amit mások is látnak?

köszi


2011. márc. 3. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben látnak, az a valós. A fotó torzíthat, a tükörben meg lehet, hogy csak te látod magad szebbnek. :D
2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
melyik mutatja jobban a valóságot?
2011. márc. 3. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
termeszetesen a tukor :D
2011. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

fényképen én is mindig olyan hülyén nézek ki! :S

szerintem(legalábbis remélem)hogy a valós képet a tükör mutatja.

2011. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én is nagyon remélem,h a tükör mutatja a valós képet,fotókon mindig borzalmasan festek...
2011. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz józan paraszt ésszel,akkor a tükör valósabb képet ad,hiszen a fénykép csak egy pillanatkép,míg a tükörben minden oldalról látod magad,látod a gesztusaidat,mindent amit mások is látnak élőben.Ők sem egy pillanatképet őriznek magukban rólad(jó esetben) :).
2011. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó. De mondjuk tükörnél én hajlamos vagyok 10 centiről nézegetni az arcomat:) Látszik midnen apró pici bőrhiba, szeplő, pattanásnyom, eddig nincs sok. Fényképen én előnyösebb vagyok. Hogy más mit lát? Hát sztem a kettő között. Senki nem fog 10 centiről nézegetni, mint te magadat a tükörben, ugyanakkor nem is keresi meg a legjobb oldaladat, mint pl egy fénykép készítésénél. Ha valaki jól néz ki, akkor mindenhogy jól néz ki, akkora eltérés nem lehet.
2011. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*eddig=pedig
2011. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A hátsò kamera adja a valós képet ahogy az emberek látnak a szelfikamera a tükörkép megforditja , ezért van az hogy sok ember azt hiszi magáról milyen szép mert csak a tükörképét látja a szelfiben pedig az emberek nem azt látják hanem annak a forditott változatát , ezért van az hogy aki a hátsó kamerával készit képet nagyon furcsának előnytelennek találja magát a szelfihez képest (pedig az a valóság ahogy az emberek látnak)
2021. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!