Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha cellux nélkül van a fülembe...

Ha cellux nélkül van a fülemben a fogpiszkáló akkor az képes lenne összeforrni a fülemmel?

Figyelt kérdés
mert körömreszelővel lereszeltem az érdes oldalakat a fogpiszkálóról, és tekertem rá celluxot, azonban celluxal nem fért át rajta. iszont cellux nélkül meg simán átment ..
2011. ápr. 1. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem cellux nélkül volt a fülemben. A lényeg, hogy minden nap forgasd meg többször maga körül.
2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most én vagyok hülye, hogy ilyenről még nem hallottam? Fogpiszkáló?! Biztos... de ez komoly? :) Bocsi, csak megláttam a kérdést, és elgondolkodtam...
2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17:19

szerintem fültágításról van szó. Legalábbis nekem akkor volt a fülemben, az volt az első "méret". Aztán jött a nyalókapálcika, a tollbetét és a szívószál.

2011. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, fültágításról beszélek : D

de akkor ha nem tekerek rá celluxot nem lesz semmi baj ugye? :'oo

2011. ápr. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!