Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » December óta tökéletességmániá...

Bogee123 kérdése:

December óta tökéletességmániám van és nagyon hamar megundorodom egy fiútól. Nameg.11 éves vagyok és ápr.24 én 12 leszek, utána van 1 évem, mert 12-13 éves koromra szeretnék 1ső csókot. Ez nagy baj? Milyen érzés csókolózni azonkívül h jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nincs ezzel semmi baj,de nem értem,hogy te rendszerezed a fiúkat???Az első csók jó,de nem úgy menj bele hogy üvegeztek meg hasonlók...

Nem úgy az igazi..

Azzal akivel tényleg szeretnéd...

2011. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy rendszerezem? egyébként nem, az egyikkel 2 napot jártam, utána undorodtam és dobtam ( mondhatom nagyon sok volt ) utána megteccett egy másik, a cél előtt kiábrándultam és most van 1 harmadik de ő mást szeret :( az a baj hogy mindig olyat fogok ki aki már jár vkivel :) köszi a választ :D és télleg nemjó üvegezésnél.
2011. ápr. 2. 18:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság bolondság...


11 évesen még ne is vágy komoly kapcsolatra vagy valami. Meg nem értem ezt a "van egy éven" mintha kötelező lenne, hogy már pedig egy év mulva ezen és ezen a napon nekem csókolóznom kell. Ez nem így megy. Vagy ha igen az már rég rossz... Ha meg magától jön és olyannal lesz meg az első csók akit szeretsz vagy tetszik, akkor mindenféle képpen kellemes érzés lesz:)

2011. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Bakker, ez tudod, h milyen nevetségesen "hangzik"??? -.-
2011. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

KISLÁNY VAGY MÉG nagyon!

Az írásodból, a mondataidból nagyon ez jön le. 2 évet még várj vele, nem maradsz le semmiről.

2011. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
okéé köszönöm a válaszokat csak én is a mai világban élek...az osztályomból is megvan egypár embernek de..az se túl normális szerintem hogy valaki 10 évesen csinálja...
2011. ápr. 2. 19:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én nemsokára 14 leszek, de közel sem kerültem a csók élményéhez, de egyáltalán nem bánkódom, eddig nagyon görcsöltem, hogy úristen, mi lesz velem, ha nem csókolózom 13 évesen?!!!


De most már rájöttem, hogy nem kell siettetni semmit, majd eljön a nagy pillanat, talán csak a gimiben, de egyáltalán nem bánom, hogy nem estem túl ezen 11-12 évesen :)

2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
11 Évesen még kislány vagy. Játszál, barátkozz... ezeket késöbb nagyon fogod bánni ha elszalasztod. Életed végéig pasizhatsz, de csak egy gyerekkorod van. És ne foglalkozz vele ha a többiek azt mondják le vagy maradva. Ök már nem tudják visszacsinálni ami megtörtént, de te majd büszkén állhatsz a barátod elé 15-6 évesen, míg ök életük végéig bánhatják,hogy gyerekként bénáztak végig valamit egy olyan fiúval,akit nem is szerettek, míg te, meg remélhetöleg még sok másik fiatal lány szerelemböl teszi meg és pozitív élmény marad. A legtöbb barátnöm elkapkodta,most meg mind bánja. Kiégtek,már nem öröm nekik semmi. A fiúk lenézik öket. Az elsö csók pedig náluk fogadásból történt a suli biciklitárolójában vagy egy kocsi mögé elbújva,míg engem hazakisért a fiú akit szerettem és a kapuban csókolt meg,miközben egy bonbont szorongattam amit a randira hozott. Ja és nem vagyok öskövület, 25 éves vagyok.
2011. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ezt szépen megfogalmaztad..jó megfogadom a tanácsokat...mondjuk tényleg jobban néz ki úgy, ha már formás egy lány és mondjuk 14-15 évesen csinálja először...csak az a nyamvadt tökéletességmániám ne lenne :(
2011. ápr. 2. 19:21
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Hogy micsoda? Ne máár, ez komoly? 11 évesen te PASIZOL? És egy héten eddig 3 pasid volt? LOL... Még kislány vagy, mit akarsz? Még talán azt se tudod mi az a szerelem... Hogy a későbbiekbe mennyire megfogod ezt bánni!


15/L

2011. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!