Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jön be jobban? A fehér...

Mi jön be jobban? A fehér porcelán baba bőr, rózsás arc, vagy a barna tetszik jobban (kreol) a barna, vagy zöld boci szemek, esetleg nagy kék szemek vagy a mandula vágású őzike szemek, esetleg macskás tekintet tetszik inkább?

Figyelt kérdés

a pisze, turcsi (fitos vagy másmilyen orr jön be leginkább, a telt ajkak vagy keskeny vékonyabb ajak, piercinges, tetkós esetleg gót csajok, vagy a sportos, cicababás (Barby), diszkós lányok tetszenek jobban, nagy szilikon, vagy eredeti nagy lógosabb mellek, vagy a kisebb (A-B) kerek, arányos, feszes igazi mellek tetszenek jobban, keleties csajok, a félvér négerek, indiai ak- arabok, forróvérűek (olasz, spanyol) északiak (finn, svéd, norvég) vagy oroszok, esetleg magyar csajok jönnek be jobban? a homokóra alkat, a körte, az alma vagy a galamb alkat tetszik inkább? az ovális, hosszúkás arc, vagy a kerek fej tetszik jobban? hosszú vagy rövid szempilla, kirajzolt, csak kiszedett, tetovált vagy természetes szemöldök (köríves, ördögi, szögletesen egyenes, hullámzó)

tépett vagy egyenesre vágott haj,


2011. ápr. 11. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:

rövidebb vagy hosszú haj, konty, két copf, fonás, vagy kibontott haj, hullámos, egyenes, loknis, melírozott, szőke, barna, vörös, fekete, eseteg extrém mint a pink, lilás vagy narancs színű haj

frufru vagy nincs frufru

hajpánt, farkasfog, kis csatok?

2011. ápr. 11. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

uhh...háromszor kellett elolvasnom mire felfogtam :D

kreol bőr és a porcelán baba bőr között azért van átmenet is :9 szóval szerintem valahol a kettő között szép.

nekem a zöld vagy barna bociszemek tetszenek, a kék annyira nem.

nekem az orr az tökmindegy...:) csak ne legyen túl nagy.

telet ajkak

kisebb mellek

indiai-arab nők szépek, és az olasz spanyolok is.(meg a magyarok is)

homokóra vagy körte alkat, esetleg legjobban a kettő között

ovális arc

hosszú szempilla(de egy szép nő nem azon fog bukni szerintem h hosszú vagy rövid a szempillája)

csak kiszedett szemöldök,a tetovált undorító,főleg ha rosszul van megcsinálva, és kirajzolt meg túl mű)

a haj teljesen mindegy, csak jól álljon neki, bár nekem tetszik a göndör haj. az extrémebbek annyira nem jönnek be. szóval az ilyen pink vagy narancssárga vagy kék hajú ember undorító...és szerintem a hosszú haj nőiesebb, de van akinek jobban áll a rövid. és amúgy szerintem felesleges festeni a hajat mindenkinek az eredeti hajszíne áll jobban.

2011. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Személyszerint nekem a bőr minél fehérebb, annál jobb :) Imádom az átlátszó ereket pl :D

Zöld, kék szemek jöhetnek, alakja mindegy, ronda alakú szemet még nem sokat láttam :D A barna szem sosem tetszett.

Orr:turcsi, pisze annyira nem. Inkább a sima egyenes orrot kedvelem, de persze ami megy az arcformájához az illetőnek.

keskenyebb ajak

tektkó, piercing jöhet, goth (a gót a törzs neve...), punk, metálos, stb. lányok főleg. ami ezeken kívül bejön még az a sima elegáns, nőies (de nem cicababás, rózsaszín kizárt)

kisebb mellek, igazi persze

nemzetiségügyileg: mindenhol vannak szép és ronda csajok is, hülyeség eszerint beosztani.

alkatilag körte, homokóra.

arc: ovális, hosszúkás, egy kicsit akár szögletes is. kerek nem.

Szempilla: lesz*rom, milyen, basszus, legyen és kész.

szemöldök: természetes, és ne rajzolt/tetovált!!! persze ne legyen partiszemöldök...:D

haj: szintén lesz*rom, ami jól áll. Alapjáraton a hullámos/göndör a kedvencem.

2011. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hajhoz még annyi, h felőlem lehet extrém színű. A fekete-szőke melírt találom csak gusztustalannak, na meg a szolis bőr+szőke/szolis bőr+vörös kombókat.
2011. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Enyhén napfogta bőr, mandulavágású szemek, hosszú szempillák, sötét enyhén göndörödő hosszú haj, a nagy mellek is jók. :D

De persze csak ha természetes, szempilla is és hajszín is természetes legyen.

(Linkeljetek ilyen képeket :D)

2011. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kreol bőr, zöld mandulavágású szem, sötétvörös göndör hosszú haj esetleg szőke melírral, kibontva, lófarokban vagy kontyban, telt ajkak, gyémánt piercing orrban vagy ajakban, tetoválások, kicsit cicababás de nem plázapi*csás stílus, közepes de inkább nagyobb mellek, forróvérű magyar, jó segg, laposabb has, hosszú lábak, szív alakú arc, hosszú szempilla, kiszedett és kirajzolt íves szemöldök, erős smink, sok arany ékszer, sokat megmutató feltűnő öltözködés, erős parfümillat.
2014. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!