Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaptam 100. 000 forintos...

Kaptam 100. 000 forintos vásárlási utalványt, melyeket az Aréna Plázában és az Árkádban vásárolhatok le?

Figyelt kérdés
Én még nem vásároltam plázában,milyen boltokat ajánlanátok a 2 bevásárlóközpontban,ahol jó,de mégsem drága ruhákat vehetek?
2011. ápr. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyet kapni ?:D
2011. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az Aréna Plázában lehetett kiváltani,ajándékkártyát.

Én a barátaimtól kaptam 18.születésnapomra.

Lehet másra is használni...utazás vagy pl mozi,de én ruhára szeretném,és ruhára csak ebben a 2 áruházban lehet.

2011. ápr. 19. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aréna plazaban valami kib.szottul drágák a ruhák! Szinte mindegyik butikban! Néztem egy pulcsit kirakatban, 27 ezerért, és egy nadárágot 19 ezerért.. Végigszántottam azon a szinten, nagyon durva. Az Árkádban jobban jársz ár-ügyileg szerintem.
2011. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árkád: Orsay, Zara (vannak akciók, szóval lehet kifogni jókat), Jeans Club (ez elég olcsó, de nem mindenkinek jön be a stilus), New Yorkerben is találhatsz jókat, Pimkie (nem tudom, hogy irják), C&A, Deichman (cipő).

Arénában kb ugyanezek, még megnézheted a Tally Weijl-t, Terra Nova-t (bár aszsem ez most nyilt az Árkádban is)

és mindkét helyen H&M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (most vettem 2500ért tok jó nyári ruhákat ott)

2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ÁRKÁD!

h&m, terranova, c&a, new yorker, pimkie, tally weijl

2011. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!